خرید و فروش ارز دیجیتال plotx | قیمت لحظه‌ای PLOT

پلاتکس

PLOT - plotx
0.007203تتر
0.014%

قیمت خرید پلاتکس

قیمت فروش پلاتکس

370.9545تومان
367.353تومان
(5,384)

حجم معاملات پلاتکس

9,366,750تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
402.2665تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
370.903تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پلاتکس

PLOT با نماد PLOT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پلاتکس

ارز دیجیتال پلاتکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پلاتکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پلاتکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پلاتکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پلاتکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پلاتکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پلاتکس

فروش پلاتکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پلاتکس، مقدار پلاتکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پلاتکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پلاتکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پلاتکس

خرید و فروش پلاتکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پلاتکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پلاتکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پلاتکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پلاتکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پلاتکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پلاتکس

برای ذخیره پلاتکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پلاتکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پلاتکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پلاتکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پلاتکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پلاتکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پلاتکس

قیمت پلاتکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پلاتکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پلاتکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پلاتکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پلاتکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پلاتکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پلاتکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023