قیمت لحظه ای MARS4 | خرید و فروش ارز دیجیتال مارس 4

مارس 4

MARS4 - MARS4
0.000681تتر
3.199%

قیمت خرید مارس 4

قیمت فروش مارس 4

34.18118تومان
33.84073تومان
(5,335)

حجم معاملات مارس 4

2,772,232,515تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
35.71228تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32.81574تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مارس 4

ارز دیجیتال MARS4 توکن بومی یک متاورس و اکوسیستم بازی‌های درآمدزا به همین نام است. در این متاورس شما می‌توانید یک مریخ سه‌بعدی مجازی را که با مریخ واقعی کاملا تطبیق دارد کند اکتشاف کنید، زمین‌هایی را در آن به دست بیاورید و حتی پاداش بگیرید. دریافت پاداش از طریق NFTهای مارس فور که اولین NFTهای درآمدزای دنیا هستند، امکان‌پذیر شده است. کاربران متاورس مارس فور قطعه زمین‌هایی را خریداری می‌کنند تا در آنجا تمدن‌‌ها و سیستم‌های اقتصادی را خلق کنند. مالکان زمین می‌توانند در زمین‌های خود ساختمان‌هایی را بسازند و  آنها را اجاره دهند یا بفروشند یا می‌توانند تاسیساتی مثل ژنراتور اکسیژن، مایننیگ ریگ و خیی چیزهای دیگر بسازند و از طریق آن درآمد منفعل داشته باشد. اما mars4 محدود به این زمین‌ها  نیست. متاورس mars4 بازی‌های درآمدزای متعددی خواهد داشت که بهترین ویژگی‌های دیسنترالند (MANA)، استار اطلس (ATLAS) و اکسی اینفینیتی (AXS) را با یکیدگر ترکیب می‌کنند. از ارز دیجیتال مارس فور برای تمام خریدهای درون گیم‌ها و خرید زمین‌های متاورس استفاده خواهد شد. رمز ارز MARS4 مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است و سقف عرضه آن به ۴ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش mars4 در زمان ورود به بازار ۰.۰۳ بود.

خرید مارس 4

ارز دیجیتال مارس 4 یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مارس 4 به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مارس 4 خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مارس 4 در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مارس 4 خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مارس 4 خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مارس 4

فروش مارس 4 در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مارس 4، مقدار مارس 4 مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مارس 4 در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مارس 4 در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مارس 4

خرید و فروش مارس 4 در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مارس 4 خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مارس 4 به تتر، نیاز نیست که ابتدا مارس 4 خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مارس 4 خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مارس 4 بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مارس 4

برای ذخیره مارس 4، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مارس 4 شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مارس 4 مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مارس 4 است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مارس 4 نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مارس 4 خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مارس 4

قیمت مارس 4 در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مارس 4 تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مارس 4، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مارس 4 قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مارس 4 و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مارس 4 را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مارس 4 را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023