خرید و فروش ارز اکسی اینفینیتی AXS | خرید Axie Infinity | فروش AXS

آکسی اینفینیتی

AXS - Axie Infinity
7.501تتر
4.19%

قیمت آکسی اینفینیتی

427,557تومان
(27,936)

حجم معاملات آکسی اینفینیتی

10,954,811,115تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
430,122تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
408,747تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آکسی اینفینیتی

آکسی اینفینیتی با نماد AXS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Axie Infinity یک بازی تجارت و مبارزه مبتنی بر بلاک چین است که تا حدی توسط بازیکنان آن متعلق به آن است و اداره می شود.

بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

 

بازی اکسی اینفینیتی از بازی‌های بزرگی مانند پوکمون Pokemon و تاماگوچی Tamagotchi الهام گرفته است. در بازی اکسی اینفینیتی، بازیکنان باید موجوداتی را به نام اکسی‌ها Axies، جمع‌آوری کنند یا آنها را تولید کرده و با آنها مبارزه کنند. اکسی‌ها Axies در واقع توکن غیرمثلی یا NFT هستند و اشکال متفاوتی به خود می‌گیرند. انها را می‌توان در بازارهای NFT خرید و فروش کرد. برای اینکه بتوانید وارد بازی اکسی اینفینیتی بشوید، حتما باید تعدادی اکسی داشته باشید.

بیش از 500 نوع اکسی Axies موجود است. آنها می‌توانند قسمت‌های مختلف بدن جانوران باشند یا گیاهان و حشرات و غیره. همچنین آنها را می‌توان براساس در دسترس بودن یا کمیاب بودنشان نیز دسته بندی کرد و بر همین اساس، ارزش و قیمت متفاوتی پیدا می‌کنند.

 

ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS

 

بازی اکسی اینفینیتی یک توکن بومی و حاکمیتی دارد که به اکسی اینفینیتی شارد یا Axie Infinity Shards شناخته می‌شود و علامت اختصاری آن AXS است. دارندگان آن می‌توانند از توکن AXS برای رای دادن در اکوسیستم اکسی استفاده کنند و مشخص کنند که منابع مالی آن چگونه مصرف شوند.

علاوه بر این، توکن اکسی AXS به عنوان مکانیزم مرکزی بازی اکسی اینفینیتی شناخته می‌شود و بازیکنان می‌توانند در کنار خرید و فروش، با بازی کردن هم ان را به دست بیاورند. بهترین بازیکنان هر فصل، پاداش خود را به صورت توکن AXS دریافت می‌کنند. کل توکن‌های اکسی اینفینتی AXS دارای سقف عرضه 270 میلیون عددی است و در حال حاضر حدود 100 میلیون عدد از آن در چرخه است.

دارندگان توکن اکسی اینفینیتی به زودی امکان سپرده‌گذاری یا استیکینگ توکن خود را نیز خواهند داشت، اما برای دریافت پاداش استیکینگ، کاربران باید در شبکه مشارکت داشته باشند یا اینکه بازی کنند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS

 

اکسی اینفینیتی AXS در ماه نوامبر سال 2020 یعنی پاییز سال 1399 وارد بازار شد. در ابتدا قیمت این ارز حدود 0.18 دلار بود. اکسی اینفینیتی توانست روند رو به بالای خود را در تمام سال 2021 حفظ کند و دقیقا یک سال بعد در ماه نوامبر سال 2021 به بالاترین قیمت خود در 158 دلار برسد. اکنون در ابتدای سال 2023، توکن AXS در حال نوسان روی محدوده 10 دلاری است.

خرید آکسی اینفینیتی

ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آکسی اینفینیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آکسی اینفینیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آکسی اینفینیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آکسی اینفینیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آکسی اینفینیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آکسی اینفینیتی

فروش آکسی اینفینیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آکسی اینفینیتی، مقدار آکسی اینفینیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آکسی اینفینیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آکسی اینفینیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آکسی اینفینیتی

خرید و فروش آکسی اینفینیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آکسی اینفینیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آکسی اینفینیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا آکسی اینفینیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آکسی اینفینیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آکسی اینفینیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آکسی اینفینیتی

برای ذخیره آکسی اینفینیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آکسی اینفینیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آکسی اینفینیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آکسی اینفینیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آکسی اینفینیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آکسی اینفینیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آکسی اینفینیتی

قیمت آکسی اینفینیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آکسی اینفینیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آکسی اینفینیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آکسی اینفینیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آکسی اینفینیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آکسی اینفینیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آکسی اینفینیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری AXS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز AXS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا AXS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، AXS بخرید.

رمز ارزهای مشابه آکسی اینفینیتی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آکسی اینفینیتی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023