خرید مانا | دیسنترالند Decentraland | فروش MANA | قیمت ارز مانا

دی‌سنترالند

MANA - Decentraland
0.4536تتر
3.11%

قیمت دی‌سنترالند

25,764تومان
(28,404)

حجم معاملات دی‌سنترالند

15,306,740,228تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,235تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24,111تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی‌سنترالند

ارز دیجیتال دسنترالند Decentraland با نماد MANA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. دسنترالند یک پلتفرم واقعیت مجازی روی بلاک‌چین اتریوم است و به کاربران امکان می‌دهد تا در این فضای مجازی تجربه کسب کنند و اپلیکیشن‌های خود را به وجود بیاورند. در این فضای مجازی، کاربران قادر به خرید زمین‌های مجازی هستند که بعدا امکان فروش و ساخت دارند و به دارایی دیجیتالی برای آنها تبدیل می‌شود.

دسنترالند در فرایند عرضه اولیه کوین ICO در سال 2017 وارد بازار شد و در ابتدا توانست 24 میلیون دلار را جمع‌آوری کند. دنیای مجازی دسنترالند در سال 2019 ایجاد شد و در ماه فوریه سال 2020 عموم مردم توانستند به آن دسترسی داشته باشند. از آن زمان و با خرید زمین‌های دسنترالند، کاربران تجربیات مختلفی را روی این تکه زمین‌ها داشتند، بازی به وجود آوردند، مغازه و خانه درست کردند و دارایی خود را معامله و خرید و فروش کردند.

ارز دیجیتال دسنترالند MANA

 

پلتفرم دسنترالند، دارای دو توکن است. یکی از آنها مانا MANA و دیگری لند LAND نام دارد. مانا MANA یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است که برای به دست آوردن توکن‌های غیرمثلی لند LAND سوزانده می‌شود. یعنی کاربران برای اینکه بتوانند توکن غیرمثلی LAND داشته باشند، باید توکن‌های مانا MANA خود را بسوزانند. همچنین برای خرید آواتارهای مختلف، پوشیدنی‌ها و ابزار و اقلام مختلف دیگراز توکن مانا MANA در بازار دسنترالند استفاده می‌شود.

توکن‌های مانا MANA و لند LAND به عنوان توکن حاکمیتی نیز در شبکه استفاده می‌شوند. هولدرهای مانا حق شرکت در تصمیمات شبکه را دارند و می‌توانند در انجمن خودگردان و غیرمتمرکز DAO دسنترالند نقش داشته باشند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال دسنترالند MANA

 

ارز دیجیتال مانا MANA در پایان سال 2017 وارد بازار شدو در ابتدا قیمت 0.025 دلاری داشت. مانا توانست در سال 2018 تا قیمت 0.22 دلاری رشد خوبی داشته باشد. بیشترین رشد توکن مانا مربوط به پایان سال 2021 است که توانست قیمت خود را به 5.1 دلار برساند. این قیمت سقف قیمتی دسنترالند بود و از آن زمان تا کنون که در ابتدای سال 2023 به سر می‌بریم، دسنترالند با روندی نزولی مواجه شده‌است. در حال حاضر توکن مانا حول و حوش قیمت 0.3 دلاری در نوسان است. برای اطلاع از قیمت مانا MANA و بیش از 300 ارز دیجیتال دیگر می‌توانید به بخش قیمت لحظه‌ای صرافی بیت برگ مراجعه کنید.

خرید دی‌سنترالند

ارز دیجیتال دی‌سنترالند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی‌سنترالند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی‌سنترالند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی‌سنترالند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی‌سنترالند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی‌سنترالند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی‌سنترالند

فروش دی‌سنترالند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی‌سنترالند، مقدار دی‌سنترالند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی‌سنترالند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی‌سنترالند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی‌سنترالند

خرید و فروش دی‌سنترالند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی‌سنترالند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی‌سنترالند به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی‌سنترالند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی‌سنترالند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی‌سنترالند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی‌سنترالند

برای ذخیره دی‌سنترالند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی‌سنترالند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی‌سنترالند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی‌سنترالند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی‌سنترالند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی‌سنترالند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی‌سنترالند

قیمت دی‌سنترالند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی‌سنترالند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی‌سنترالند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی‌سنترالند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی‌سنترالند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی‌سنترالند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی‌سنترالند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری MANA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MANA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MANA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MANA بخرید.

رمز ارزهای مشابه دی‌سنترالند

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دی‌سنترالند دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023