خرید و فروش ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE | قیمت Bakery Token

بیکری توکن

BAKE - BakeryToken
0.1439تتر
5.036%

قیمت خرید بیکری توکن

قیمت فروش بیکری توکن

7,238.17تومان
7,166.22تومان
(15,693)

حجم معاملات بیکری توکن

697,249,855,239تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,298.53تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,408.22تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیکری توکن

بیکری توکن با نماد BAKE که در سپتامبر 2020 راه اندازی شد ، بخشی از اکوسیستم BakerySwap است. ارائه دهندگان نقدینگی با توکن  BAKE پاداش می گیرند که می تواند برای به دست آوردن سهمی از هزینه های معاملاتی BakerySwap و شرکت در رای گیری به عنوان بخشی از فرایند حکمرانی BakerySwap استفاده شود.

ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

 

ارز دیجیتال بیکری توکن با نماد BAKE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. بیکری سواپ BakerySwap یک بازارساز خودکار در بازار ارزهای دیجیتال است که روی اسمارت چین بایننس ایجاد شده است. توکن BAKE توکن بومی این پلتفرم است و با استاندارد BEP-20 نوشته شده است. کاربران با فراهم کردن نقدینگی در پلتفرم بیکری سواپ می‌توانند توکن BAKE پاداش بگیرند.

با هولد کردن توکن BAKE امکان تصمیم‌گیری و تاثیرگذاری در شبکه وجود دارند و کاربران با مشارکت در شبکه، قسمتی از کارمزدها را پاداش می‌گیرند. پاداش توکن BAKE در استخرهای نقدینگی مختلفی داده می‌شود مانند: استخرهای بیت کوین، اتریوم، پولکادات، چین لینک، بایننس یو اس دی و BAKE در برابر ارز دیجیتال BNB.

تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال و پلتفرم بیکری توکن، یک گروه ناشناخته هستند که به آینده‌ای غیرمتمرکز و دائوها (انجمن خودگردان غیرمتمرکز)  باور دارند. چیزی که این ارز دیجیتال را از دیگران متمایز می‌کند، ساختار و امکاناتی است که برای کاربران خود فراهم می‌آورد. پلتفرم بیکری سواپ روی اسمارت چین بایننس اجرا می‌شود و پاداشی که برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد، بیش از 10 برابر استخرهای دیگر است. تنها استخرهای کوین مشخص شده توسط پلتفرم بیکری سواپ، به سرمایه‌گذاران خود توکن BAKE پاداش می‌دهند و پاداشی که در این استخرها به کاربران داده می‌شود، کاملا به میزان توکن و نقدینگی فراهم شده توسط آنها دارد.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

 

در حال حاضر حدود 194 میلیون توکن بیکری توکن BAKE در چرخه وجود دارد. بیکری توکن در ماه سپتامبر سال 2020 با قیمت 0.13 دلار وارد بازار شد. این توکن در ابتدا ریزش کرد و به کف قیمتی خود در تاریخ 8 نوامبر سال 2020 و در قیمت 0.008 دلار رسید.  ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE از ابتدای سال 2021 روند صعودی خود را آغاز کرد و در رشدی شارپ به بالاترین قیمت خود در 8.15 دلار و در ماه مارس سال 2021 رسید.

خرید بیکری توکن

ارز دیجیتال بیکری توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیکری توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیکری توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیکری توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیکری توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیکری توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیکری توکن

فروش بیکری توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیکری توکن، مقدار بیکری توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیکری توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیکری توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیکری توکن

خرید و فروش بیکری توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیکری توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیکری توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیکری توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیکری توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیکری توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیکری توکن

برای ذخیره بیکری توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیکری توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیکری توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیکری توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیکری توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیکری توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیکری توکن

قیمت بیکری توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیکری توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیکری توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیکری توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیکری توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیکری توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیکری توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری BAKE کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز BAKE را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

رمز ارزهای مشابه بیکری توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بیکری توکن دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023