فروش و خرید فوری ارز دیجیتال YFX | قیمت لحظه‌ای وای اف ایکس YFX

وای اف ایکس

YFX - YFX
0.03403تتر
1.64%

قیمت وای اف ایکس

1,936.307تومان
(27,677)

حجم معاملات وای اف ایکس

933,756,110تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,939.721تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,900.46تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وای اف ایکس

ارز دیجیتال YFX توکن کاربردی یک صرافی غیر متمرکز معاملات دائمی به نام Your Decentralized Exchange است که روی اتریوم، بایننس اسمارت چین، ترون، پولکادات، زنجیره Huobi و زنجیره عمومی OKEx راه‌اندازی شده است. این صرافی برای قرارداد دائمی بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر دارایی‌ها تا ۱۰۰ برابر اهرم فراهم می‌کند. صرافی YFX.COM مدل متفاوتی از بازارساز خودکار را اتخاذ کرده تا نقدینگی بالا و لغزش قیمت پایینی داشته باشد. ورژن ۳ این صرافی نیز عمدتاً از فیدهای قیمت چین لینک (LINK) استفاده می‌کند که با آخرین قیمت در صرافی‌های متمرکز اصلی سنجیده می‌شود. این نوع فید قیمت جامع و دقیق تضمین می‌کند که تمام معاملات با قیمت‌های لحظه‌ای بازار انجام می‌شود. هدف نهایی YFX.COM ساخت یک صرافی غیر متمرکز است که بتواند با صرافی‌های متمرکز در معاملات مشتقات رقابت کند. ارز دیجیتال YFX توکن ابزاری و حاکمیتی پلتفرم است و هولد آن مزایای زیادی به همراه دارد. مجموع عرضه yfx، صد میلیون توکن است و پنجاه درصد از کل کارمزد تراکنش‌ها برای بازخرید و سوزاندن توکن‌های YFX استفاده می‌شود. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال yfx در زمان ورود به بازار ۰.۴۹ دلار بود.

خرید وای اف ایکس

ارز دیجیتال وای اف ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وای اف ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وای اف ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وای اف ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وای اف ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وای اف ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وای اف ایکس

فروش وای اف ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وای اف ایکس، مقدار وای اف ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وای اف ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وای اف ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وای اف ایکس

خرید و فروش وای اف ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وای اف ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وای اف ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا وای اف ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وای اف ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وای اف ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وای اف ایکس

برای ذخیره وای اف ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وای اف ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وای اف ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وای اف ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وای اف ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وای اف ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وای اف ایکس

قیمت وای اف ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وای اف ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وای اف ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وای اف ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وای اف ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وای اف ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وای اف ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023