فروش ارز دیجیتال WBTC | خرید و قیمت رپد بیت کوین Wrapped Bitcoin

رپد بیت کوین

WBTC - Wrapped BTC
60,879تتر
5.01%

قیمت رپد بیت کوین

3,664,933,860تومان
(26,152)

حجم معاملات رپد بیت کوین

1,301,030,902تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,863,395,200تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,657,083,780تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رپد بیت کوین

ارز دیجیتال رپد بیت کوین Wrapped Bitcoin با نماد wBTC یک توکن ERC-20 است که با بیت کوین واقعی پشتیبانی می‌شود. به عبارت دیگر، بیت کوین رپد شده نسخه‌ای توکنیزه شده از بیت کوین (BTC) است که روی اتریوم قرار دارد. بیت کوین مشهورترین ارز دیجیتال دنیا است و بیشترین حجم معاملات را دارد اما راهی برای استفاده از آن در اکوسیستم اتریوم (ETH) وجود ندارد. به همین دلیل بود که رپد بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و با همکاری چند شرکت راه‌اندازی شد. رپد بیت کوین به اپلیکیشن‌های روی شبکه اتریوم اجازه می‌دهد که ارز دیجیتال بیت کوین را در اپلیکیشن خود استفاده کنند. این شامل والت‌ها، صرافی‌های غیر متمرکز، اپلیکیشن‌های وام‌دهی، استخرهای نقدینگی و پروتکل‌‌های کشت سود (ییلد فارمنینگ) است. به این ترتیب ارز دیجیتال wBTC به عنوان پلی بین دو بلاک چین اتریوم و بیت کوین عمل می‌‌کند و یکی از مزیت‌های کلیدی آن افزایش نقدینگی بخش دیفای است. فرایند تبدیل بیت کوین به wBTC شامل سه نهاد مختلف است:

  • متولی‌ها که ارز دیجیتال wBTC را مینت کرده و ذخایر بیت کوین را نگهداری می‌کنند. 
  • بازرگانان: که wBTC را به کاربران می‌دهند و wBTC اضافی را می‌سوزانند.
  • دائو: یک سازمان غیر متمرکز خودگردان است که مسئول تغییرات قرارداد هوشمند wBTC و افزودن یا حذف کردن متولیان است.

هر یک wBTC برابر با یک BTC است و یک بیت کوین را می‌توان به wBTC و برعکس تبدیل کرد. در حال حاضر، مجموع عرضه این ارز دیجیتال ۱۵۴،۳۱۱ توکن است.

 

خرید رپد بیت کوین

ارز دیجیتال رپد بیت کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رپد بیت کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رپد بیت کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رپد بیت کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رپد بیت کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رپد بیت کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رپد بیت کوین

فروش رپد بیت کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رپد بیت کوین، مقدار رپد بیت کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رپد بیت کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رپد بیت کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رپد بیت کوین

خرید و فروش رپد بیت کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رپد بیت کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رپد بیت کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا رپد بیت کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رپد بیت کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رپد بیت کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رپد بیت کوین

برای ذخیره رپد بیت کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رپد بیت کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رپد بیت کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رپد بیت کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رپد بیت کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رپد بیت کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رپد بیت کوین

قیمت رپد بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رپد بیت کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رپد بیت کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رپد بیت کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رپد بیت کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رپد بیت کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رپد بیت کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه رپد بیت کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه رپد بیت کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023