خرید ارز دیجیتال یو اس دی کوین بریجد | فروش و فیمت لحظه‌ای USDCE

یو اس دی کوین بریجد

USDCE - USD Coin Bridged
0تتر
0%

قیمت یو اس دی کوین بریجد

0تومان
(27,049)

حجم معاملات یو اس دی کوین بریجد

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یو اس دی کوین بریجد

استیبل کوین‌ها انواع مختلفی دارند و یکی از مهم‌ترین آنها استیبل کوین با پشتوانه ارزهای فیات است. یو اس دی کوین (USDC) یک استیبل کوین با پشتوانه فیات دلار است و هر واحد از آن برابر با یک دلار آمریکاست. به اندازه یو اس دی کوین‌هایی که در بازار وجود دارند ارز دلار آمریکا در خزانه یو اس دی کوین ذخیره شده است و این مساله به صورت دوره‌ای حسابرسی می‌شود. البته تمام ذخایر استیبل کوین USDC دلار آمریکا نیست و بلکه اوراق خزانه‌داری آمریکا نیز در آن وجود دارد. استیبل کوین یو اس دی کوین به کاربران کمک می‌کند تا در زمان نوسانات بازار، دارایی خود را به یک ارز ثابت تبدیل کنند و ارزش دارایی خود را حفظ کنند. کمپانی سیرکل این استیبل کوین را با مشارکت صرافی ارز دیجیتال کوین بیس به وجود آورده است. این کمپانی در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که قصد دارد یک آپگرید بزرگ در قراردادهای هوشمند و ساختار پروتکل آن به وجود بیاورد تا این ارز برای مراودات و پرداخت‌های مالی بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد. ارز دیجیتال USDCE که یو ای دی کوین بریجد (USD Coin Bridged) نامیده می‌شود یک توکن بریج شده این استیبل کوین است که میان بلاک چین اتریوم و آوالانچ ایجاد شده و برای معاملات بهتر آن به وجود آمده است

خرید یو اس دی کوین بریجد

ارز دیجیتال یو اس دی کوین بریجد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یو اس دی کوین بریجد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یو اس دی کوین بریجد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یو اس دی کوین بریجد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یو اس دی کوین بریجد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یو اس دی کوین بریجد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یو اس دی کوین بریجد

فروش یو اس دی کوین بریجد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یو اس دی کوین بریجد، مقدار یو اس دی کوین بریجد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یو اس دی کوین بریجد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یو اس دی کوین بریجد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یو اس دی کوین بریجد

خرید و فروش یو اس دی کوین بریجد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یو اس دی کوین بریجد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یو اس دی کوین بریجد به تتر، نیاز نیست که ابتدا یو اس دی کوین بریجد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یو اس دی کوین بریجد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یو اس دی کوین بریجد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یو اس دی کوین بریجد

برای ذخیره یو اس دی کوین بریجد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یو اس دی کوین بریجد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یو اس دی کوین بریجد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یو اس دی کوین بریجد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یو اس دی کوین بریجد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یو اس دی کوین بریجد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یو اس دی کوین بریجد

قیمت یو اس دی کوین بریجد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یو اس دی کوین بریجد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یو اس دی کوین بریجد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یو اس دی کوین بریجد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یو اس دی کوین بریجد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یو اس دی کوین بریجد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یو اس دی کوین بریجد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023