فروش ارز دیجیتال THORWallet DEX | خرید رمز ارز ثور ولت دکس

ثور ولت دکس

TGT - THORWallet DEX
0.033402تتر
0.751%

قیمت ثور ولت دکس

1,663.419تومان
(15,748)

حجم معاملات ثور ولت دکس

6,455,218,323تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,678.26تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,419.947تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ثور ولت دکس

ثور ولت دکس یک پلتفرم دیفای است که سرویس‌های مختلفی را برای کاربران خود ارائه می‌دهد. کیف پول THORwallet DEX یک کیف پول غیرمتمرکز است که به کاربران خود امکان کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را می‌دهد. همچنین این کیف پول یک صرافی غیرمتمرکز مولتی چین را در خود شامل می‌شود که امکان انتقال توکن‌های بلاک چین‌های لایه اولی را به کاربران خود می‌دهد بدون اینکه هیچ واسطه‌ای در میان باشد. یعنی ارزهای دیجیتال مهمی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بایننس یو اس دی می‌توانند بدون اینکه به نسخه رپ شده خود تبدیل شوند، معامله شوند. علاوه بر این کاربران با سپرده‌گذاری دارایی خود در استخرهای نقدینگی گراس چینی می‌توانند سود دریافت کنند. توکن حاکمیتی و کاربردی شبکه با نماد TGT در بازار معامله می‌شود که مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند با هولد کردن آن کارمزد کمتری بپردازند و در حاکمیت و کنترل شبکه شرکت کنند. این توکن در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است.

خرید ثور ولت دکس

ارز دیجیتال ثور ولت دکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ثور ولت دکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ثور ولت دکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ثور ولت دکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ثور ولت دکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ثور ولت دکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ثور ولت دکس

فروش ثور ولت دکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ثور ولت دکس، مقدار ثور ولت دکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ثور ولت دکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ثور ولت دکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ثور ولت دکس

خرید و فروش ثور ولت دکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ثور ولت دکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ثور ولت دکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ثور ولت دکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ثور ولت دکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ثور ولت دکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ثور ولت دکس

برای ذخیره ثور ولت دکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ثور ولت دکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ثور ولت دکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ثور ولت دکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ثور ولت دکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ثور ولت دکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ثور ولت دکس

قیمت ثور ولت دکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ثور ولت دکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ثور ولت دکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ثور ولت دکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ثور ولت دکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ثور ولت دکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ثور ولت دکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023