خرید ارز دیجیتال سوئینگ بای | فروش و قیمت لحظه‌ای Swingby

سوئینگ بای

SWINGBY - Swingby
0.0002تتر
13.22%

قیمت سوئینگ بای

11.62581تومان
(18,472)

حجم معاملات سوئینگ بای

155,860,172تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.39786تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.62581تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوئینگ بای

تکنولوژی بریج یا پل به شبکه‌ها و بلاک چین‌های مختلف ارز دیجیتال کمک می‌کند تا با هم ارتباط برقرار کنند و دارایی‌های خود را انتقال دهند. پلتفرم ارز دیجیتال سوئینگ بای به منظور اتصال و ارتباط میان بلاک چین بیت کوین با دیگر شبکه‌های ارز دیجیتال به وجود آمده است. این پلتفرم از بریج استفاده می‌کند و پروتکل بریج آن با نام سوئینگ بای بریج شبکه بیت کوین را به شبکه‌های ارز دیجیتال دیگر مانند اتریوم، بایننس چین و دیگر بلاک چین‌ها متصل می‌سازد. Swingby با استفاده از راهکارهای لایه دو نقل و انتقال و جا به جایی توکنی سریع و امن را به ارمغان می‌آورد و کاربران می‌توانند بدون نیاز به یک صرافی متمرکز یا دیگر پلتفرم‌ها، دارایی بیت کوین خود را در شبکه‌های مختلف بلاک چینی به حرکت دربیاورند و انتقال دهند.

خرید سوئینگ بای

ارز دیجیتال سوئینگ بای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوئینگ بای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوئینگ بای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوئینگ بای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوئینگ بای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوئینگ بای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوئینگ بای

فروش سوئینگ بای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوئینگ بای، مقدار سوئینگ بای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوئینگ بای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوئینگ بای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوئینگ بای

خرید و فروش سوئینگ بای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوئینگ بای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوئینگ بای به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوئینگ بای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوئینگ بای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوئینگ بای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوئینگ بای

برای ذخیره سوئینگ بای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوئینگ بای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوئینگ بای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوئینگ بای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوئینگ بای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوئینگ بای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوئینگ بای

قیمت سوئینگ بای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوئینگ بای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوئینگ بای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوئینگ بای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوئینگ بای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوئینگ بای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوئینگ بای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سوئینگ بای

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سوئینگ بای دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023