خرید ارز دیجیتال رن REN - فروش و قیمت ارز رِن REN

ریپابلیک توکن

REN - REN
0.04727تتر
3.32%

قیمت ریپابلیک توکن

2,855.108تومان
(28,907)

حجم معاملات ریپابلیک توکن

2,256,033,856تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,873.228تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,565.792تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریپابلیک توکن

ریپابلیک پروتوکل با نماد REN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. رن یک اکوسیستم برای نقدینگی خصوصی و متقابل در امور مالی غیرمتمرکز است. توکن ها را با دانش صفر و بدون اعتماد به مبادله بین زنجیرها و تجارت در استخر تاریک انتقال دهید.

ارز دیجیتال رن REN

 

ارز دیجیتال یک پروتکل منبع باز است که تعامل پذیری و نقدینگی را میان بلاک چین های مختلف تسهیل می‌کند. ارز دیجیتال رن با نماد REN در بازار معامله می‌شود و قبلا به عنوان ریپابلیک پروتکل Republic Protocol شناخته می‌شد. توکن REN در عرضه اولیه آن در سال 2018 وارد بازار شد و ارز دیجیتال رن، ماشین مجازی خود را که RenVM نامیده می‌شود، در ماه می سال 2020 لانچ کرد. رن قصد دارد تعامل‌پذیری و دسترس‌پذیری امور مالی غیرمتمرکز را افزایش دهد و موانع را در میان بلاک چین ها بردارد.

ارز دیجیتال رن در سال 2017 توسط  تایانگ ژان پایه‌گذاری شد. او برای اولین بار در سال 2018 آن را به عنوان یک استخر تاریک غیرمتمرکز معرفی کرد. پلتفرم رن، یک پلتفرم نسبتا پیچیده است که موارد استفاده زیادی دارد و برای دسترسی بیشتر سرمایه‌گذاران و کاربران به پروژه‌های دیفای طراحی شده است.

پلتفرم رن REN به پروژه‌های دیفای امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال دیگر را مانند بیت کوین، زی کش و ... را به ارزهای پلتفرم خود اضافه کنند. کاربران می‌توانند به کمک آن، هر دو توکنی را میان دو بلاک چین مختلف سواپ کنند و دیگر نیازی به نسخه رپ شده این ارزهای دیجیتال نیست. ارز دیجیتال رن REN، برای عملیات داخلی که در شبکه آن انجام می‌شود، کارمزدهای متفاوتی را درخواست می‌کند که به ماینرها پرداخت می‌شوند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال رن REN

 

توکن REN یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است که دارای سقف عرضه یک میلیارد عددی است. این ارز در ماه مارس سال 2018 با قیمت 0.077 دلار وارد بازار شد و در فوریه سال 2019 به کف قیمتی خود در 0.016 دلار رسید. ارز دیجیتال رن از تاریخ مارس سال 2020  در یک روند صعودی قرار گرفت و در ابتدای سال 2021 به بالاترین قیمت خود در یک دلار رسید.

خرید ریپابلیک توکن

ارز دیجیتال ریپابلیک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریپابلیک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریپابلیک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریپابلیک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریپابلیک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریپابلیک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریپابلیک توکن

فروش ریپابلیک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریپابلیک توکن، مقدار ریپابلیک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریپابلیک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریپابلیک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریپابلیک توکن

خرید و فروش ریپابلیک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریپابلیک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریپابلیک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریپابلیک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریپابلیک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریپابلیک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریپابلیک توکن

برای ذخیره ریپابلیک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریپابلیک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریپابلیک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریپابلیک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریپابلیک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریپابلیک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریپابلیک توکن

قیمت ریپابلیک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریپابلیک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریپابلیک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریپابلیک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریپابلیک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریپابلیک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریپابلیک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

REN چیست؟

ریپابلیک پروتوکل با نماد REN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری REN کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز REN را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا REN بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، REN بخرید.

رمز ارزهای مشابه ریپابلیک توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ریپابلیک توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023