قیمت خرید رنکر دائو RANKER | فروش و نگهداری Ranker DAO

رنکر دائو

RANKER - Ranker DAO
0.001852تتر
5.52%

قیمت رنکر دائو

122.232تومان
(23,401)

حجم معاملات رنکر دائو

1,221,353,921تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
238.26تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
109.296تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رنکر دائو

رنکر RANKER ارز دیجیتال  یک سازمان غیر متمرکز خودگردان به نام رنکر دائو است که توسط گیمرها و برای گیمرها طراحی شده است. این سازمان اولین دائوی درآمدزا در نوع خود است و شامل یک پلتفرم مالی-اجتماعی (سوشال فای) ‌است. سوشال فای RANKER به عنوان انجمنی برای طرفداران پرشور گیم‌های درآمدزا (P2E) عمل خواهد کرد. در این پلتفرم آنها می‌توانند با یکدیگر معاشرت کنند، با بازی‌های جدید P2E آشنا شوند و استراتژی‌هایی برای کسب درآمد و کسب NFT در پلتفرم‌‌های جدید ابداع کنند. همچنین گیمرهای عضو رنکر به بازی‌های درآمدزای محبوب مانند اکسی اینفینیتی (Axie) و تتان آرنا (THG) دسترسی پیدا می‌کنند.  کاربران از ارز دیجیتال RANKER برای مینت کردن یک badge و دسترسی به رنکر دائو استفاده کنند. با استفاده از این بج کاربران می‌توانند NFTهای انحصاری را مینت کنند و پاداش‌هایی را در مقابل مشارکت در این پلتفرم به دست بیاورند. علاوه بر این، با داشتن این badge حق رای سازمان غیر متمرکز خودگردان رنکر را کسب می‌کنند. رنکر یک رمز ارز ضد تورمی است به این معنا که سقف عرضه آن ثابت است و افزایش نمی‌یابد. مجموع عرضه RANKER سیصد میلیون توکن است که در حال حاضر ۱۰ درصد از کل آن در گردش است. 

خرید رنکر دائو

ارز دیجیتال رنکر دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رنکر دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رنکر دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رنکر دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رنکر دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رنکر دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رنکر دائو

فروش رنکر دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رنکر دائو، مقدار رنکر دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رنکر دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رنکر دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رنکر دائو

خرید و فروش رنکر دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رنکر دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رنکر دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا رنکر دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رنکر دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رنکر دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رنکر دائو

برای ذخیره رنکر دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رنکر دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رنکر دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رنکر دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رنکر دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رنکر دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رنکر دائو

قیمت رنکر دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رنکر دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رنکر دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رنکر دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رنکر دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رنکر دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رنکر دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023