خرید ارز دیجیتال Thetan Arena | فروش ارز دیجیتال تتان آرنا | قیمت لحظه‌ای THG

تتان آرنا

THG - Thetan Arena
0.09119تتر
0.95%

قیمت تتان آرنا

5,389.329تومان
(20,773)

حجم معاملات تتان آرنا

2,497,973,375تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,438.382تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,924.212تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تتان آرنا

Thetan Arena یک بازی ورزش الکترونیکی مبتنی بر فناوری بلاک چین است. شما می‌توانید دوستان خود را جمع آوری کنید، یک تیم تشکیل دهید، با دیگران مبارزه کنید و صرفا با مهارت‌های خود درآمد کسب کنید. گیم پلی Thetan Arena به گونه‌ای طراحی شده است که ترکیبی از مهارت‌های شخصی و کار گروهی شما باشد. شما می‌توانبد خود را با حالت‌های مختلف بازی به چالش بکشید: MOBA و Battle Royale که با به‌روزرسانی‌های ماهانه و جوایز جذاب همراه می‌شوند. شما می‌توانید تجربه‌ای جدید از بازی داشته باشید. می‌توانید قهرمانان خود را با مجموعه‌ای وسیع از صدها سلاح آماده کنید. بهتر است یک تاکتیک خوب نیز ارائه دهید، زیرا شدیدترین جنگ‌ها دقیقا از لحظه‌ای که کشتی فضایی شما را در میدان جنگ پیاده می‌کند، در انتظار شما است. این بازی رایگان است و می‌توانید با آن کسب درآمد کنید.

Thetan Arena از دو توکن مختلف استفاده می‌کند و بازیکنان می‌توانند هر دو ارز دیجیتال THC و THG کسب کنند. ارز دیجیتال اصلی درون بازی  تتان کوین THC است که کاربران با بازی حالت‌های مختلف و شرکت در فعالیت‌های مختلف آن را جمع‌آوری می‌کنند. هنگامی که بازیکن مورد نظر توکن THC را به دست آورد، می‌تواند آنها را به کیف پول خود برداشت کند.

 

 

خرید تتان آرنا

ارز دیجیتال تتان آرنا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تتان آرنا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تتان آرنا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تتان آرنا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تتان آرنا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تتان آرنا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تتان آرنا

فروش تتان آرنا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تتان آرنا، مقدار تتان آرنا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تتان آرنا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تتان آرنا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تتان آرنا

خرید و فروش تتان آرنا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تتان آرنا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تتان آرنا به تتر، نیاز نیست که ابتدا تتان آرنا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تتان آرنا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تتان آرنا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تتان آرنا

برای ذخیره تتان آرنا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تتان آرنا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تتان آرنا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تتان آرنا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تتان آرنا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تتان آرنا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تتان آرنا

قیمت تتان آرنا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تتان آرنا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تتان آرنا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تتان آرنا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تتان آرنا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تتان آرنا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تتان آرنا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه تتان آرنا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تتان آرنا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023