فروش Pitbull | خرید PIT | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال پیت بول

پیت بول

PIT - Pitbull
0تتر
8.033%

قیمت خرید پیت بول

قیمت فروش پیت بول

0.000017تومان
0.000016تومان
(5,502)

حجم معاملات پیت بول

1,496,648,135تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000019تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000016تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیت بول

PIT با نماد PIT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پیت بول

ارز دیجیتال پیت بول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیت بول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیت بول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیت بول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیت بول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیت بول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیت بول

فروش پیت بول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیت بول، مقدار پیت بول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیت بول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیت بول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیت بول

خرید و فروش پیت بول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیت بول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیت بول به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیت بول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیت بول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیت بول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیت بول

برای ذخیره پیت بول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیت بول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیت بول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیت بول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیت بول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیت بول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیت بول

قیمت پیت بول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیت بول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیت بول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیت بول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیت بول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیت بول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیت بول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پیت بول

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پیت بول دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023