فروش ODDZ به همراه قیمت لحظه‌ای | خرید ارز دیجیتال او دی دی زد

او دی دی زد

ODDZ - ODDZ
0.007708تتر
1.116%

قیمت خرید او دی دی زد

قیمت فروش او دی دی زد

383.0876تومان
379.2336تومان
(10,910)

حجم معاملات او دی دی زد

1,148,901,362تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
407.54تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
375.7817تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره او دی دی زد

ارز دیجیتال ODDZ توکن بومی پروژه‌ای است که قصد دارد یک پلتفرم معامله مشتقات و معاملات آپشن را روی بلاک چین‌های بایننس اسمارت چین، پولکادات و اتریوم (ETH) بسازد. این پلتفرم از شبکه‌های لایه دو برای حل مشکل تاخیر در پردازش تراکنش‌ها و کاهش کارمزد تراکنش‌های اتریوم استفاده خواهد کرد. پلتفرم ODDZ به عنوان نوعی بازارساز خودکار عمل کرده و از ایجاد قراردادهای آپشن و فیوچرز پشتیبانی خواهد کرد. هدف oddz این است که با ساده‌سازی معامله مشتقات و بهبود تجربه کاربر به یکی از بازیگران دنیای دیفای تبدیل شود. ویژگی‌های کلیدی پلتفرم شامل ادغام با پلتفرم‌های دیفای، معاملات بین بلاک چینی، معاملات آپشن قابل سفارشی سازی، کارمزد پایین و یک اوراکل است که داده‌های بازار را به شکل لحظه‌ای دریافت می‌کند. ارز دیجیتال oddz ابزار مشوق  پروتکل است و نقش حاکمیتی نیز دارد. از ODDZ برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها،استیک و کشت سود، رای دادن، پرداخت پاداش ریفرال و به عنوان پاداش ارائه اطلاعات دقیق و تایید این اطلاعات استفاده می‌شود. پاداش استیک از کارمزد تراکنش‌های پلتفرم او دی دی زد پرداخت می‌شود. ارز دیجیتال oddz روی شبکه‌های اتریوم، بایننس اسمارت چین، آولانچ (AVAX) و پالیگان عرضه شده است. مجموع عرضه ODDZ به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدود ۲.۵۰ دلار بود.

خرید او دی دی زد

ارز دیجیتال او دی دی زد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید او دی دی زد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید او دی دی زد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید او دی دی زد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید او دی دی زد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه او دی دی زد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش او دی دی زد

فروش او دی دی زد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش او دی دی زد، مقدار او دی دی زد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش او دی دی زد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش او دی دی زد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل او دی دی زد

خرید و فروش او دی دی زد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید او دی دی زد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل او دی دی زد به تتر، نیاز نیست که ابتدا او دی دی زد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، او دی دی زد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل او دی دی زد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول او دی دی زد

برای ذخیره او دی دی زد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از او دی دی زد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری او دی دی زد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی او دی دی زد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری او دی دی زد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه او دی دی زد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت او دی دی زد

قیمت او دی دی زد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی او دی دی زد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت او دی دی زد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه او دی دی زد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت او دی دی زد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت او دی دی زد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی او دی دی زد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023