خرید ارز دیجیتال نکسا | فروش ارز دیجیتال Nexa | قیمت لحظه‌ ای نکسا

نکسا

NEXA - Nexa
0.000003تتر
5.74%

قیمت نکسا

0.159885تومان
(20,646)

حجم معاملات نکسا

4,739,814,748تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.173223تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.157719تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نکسا

یکی از مشکلات بزرگ بلاک چین‌های لایه اول مانند بیت کوین و اتریوم پایین بودن مقیاس‌پذیری آنهاست. این مساله باعث کاهش سرعت تراکنش‌ها و افزایش کارمزد شبکه می‌شود. ارز دیجیتال نکسا خود را به عنوان مقیاس‌پذیرترین بلاک چین لایه اول معرفی کرده است که می‌تواند بیش از ۱۰ میلیارد تراکنش را در روز انجام دهد. علاوه بر این قراردادهای هوشمند در بلاک چین Nexa با ماشین مجازی اتریوم سازگاری دارند و سرویس‌های توکنی مختلفی را به کاربران خود ارایه می‌دهند. علاوه بر امکان ایجاد توکن روی بلاک چین نکسا، کاربران می‌توانند ان اف تی‌های خود را روی آن ایجاد کنند که برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مکانیزم اجماع پلتفرم نکسا مکانیزم اثبات کار است و توکن‌های جدید از طریق ماینینگ وارد بازار می‌شوند. 

خرید نکسا

ارز دیجیتال نکسا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نکسا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نکسا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نکسا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نکسا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نکسا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نکسا

فروش نکسا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نکسا، مقدار نکسا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نکسا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نکسا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نکسا

خرید و فروش نکسا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نکسا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نکسا به تتر، نیاز نیست که ابتدا نکسا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نکسا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نکسا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نکسا

برای ذخیره نکسا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نکسا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نکسا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نکسا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نکسا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نکسا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نکسا

قیمت نکسا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نکسا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نکسا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نکسا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نکسا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نکسا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نکسا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه نکسا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه نکسا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023