خرید میکر MKR | فروش ارز دیجیتال Maker | قیمت میکر

میکر

MKR - Maker
2,854.34تتر
8.17%

قیمت میکر

165,266,286تومان
(31,069)

حجم معاملات میکر

15,093,101,080تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
166,351,911تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
151,160,688تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میکر

میکر با نماد MKR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Maker (MKR) توکن اصلی MakerDAO و Maker Protocol است - به ترتیب یک سازمان غیرمتمرکز و یک بستر نرم افزاری ، هر دو مبتنی بر بلاک چین Ethereum - که به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای پایدار DAI را صادر و مدیریت کنند.

ارز دیجیتال میکر MKR

 

ارز دیجیتال Maker با نماد MKR، توکن حاکمیتی پروتکل میکر و MakerDAO است. پروتکل میکر یک سازمان غیرمتمرکز است که روی بلاک‌چین اتریوم بنا شده و به کاربران امکان مدیریت و صادر کردن توکن‌های استیبل کوین دای DAI را می‌دهد. پروتکل میکر در سال 2015 ایجاد شد و در ماه دسامبر سال 2017 به صورت کامل به راه افتاد. وظیفه اصلی پروتکل میکر، مدیریت استیبل کوین دای DAI است. استیبل کوین دای DAI یک ارز دیجیتال جامعه محور و با پشتیبانی ارز فیات دلار است.

توکن میکر Maker یک نقش حاکمیتی در اکوسیستم دارد و به دارندگان خود اجازه می‌دهد تا استیبل کوین DAI را مدیریت کنند. پروژه میکر و اکوسیستم آن یکی از اولین پروژه‌هایی بود که در فضای امور مالی غیرمتمرکز با دیفای به وجود آمد. امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای قصد دارد محصولاتی غیرمتمرکز را ارائه دهد که بر روی بلاک‌چین‌ و قرارداد هوشمند بنا شده‌اند و مانند اتریوم سرویس‌های مالی متفاوتی را پشتیبانی می‌کنند.

 

ارز دیجیتال میکر Maker چه کاربردی دارد؟

 

استیبل کوین دای DAI که مربوط به پروژه میکر است، یکی از استیبل کوین‌های معروف بازار ارزهای دیجیتال است که با پشتیبانی دلار آمریکا در بازار معامله می‌شود. استیبل کوین دای DAI با مارکت کپ 6 میلیارد دلاری در رده 17 بازار قرار دارد، اما از نظر آدرس‌های فعال، در رده تتر، محبوب‌ترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال است.

یکی از مزایای مهم ارز دیجیتال میکر Maker، ایجاد دسترسی سرمایه‌گذاران در حاکمیت ارز دیجیتال دای DAI است. هولدرهای میکر، بر اساس میزان توکنی که هولد کرده‌اند، امکان رای دادن در پروتکل آن را دارند و می‌توانند در موارد زیر در شبکه رای دهند :

 

  • برای اضافه شدن وثیقه‌های جدید به شبکه میکر Maker: با این کار ارزهای جدیدی به پروتکل میکر اضافه می‌شوند و کاربران می‌توانند از طریق آنها استیبل کوین DAI ایجاد کنند.
  • پارامترهای مربوط به مدیریت ریسک دارایی‌های وثیقه‌ای موجود را تعیین می‌کنند.
  • زمان ذخیره یا قفل شدن استیبل کوین دای DAI را مشخص می‌کنند. هولدرهای دای می‌توانند با قفل کردن ارزهای دای خود در قراردادهای مشخص، سود کسب کنند و مقدار زمانی که این دارایی‌ها قفل می‌شوند، در میزان کسب سود آنها تاثیرگذار است.
  • ارتقای شبکه و پلتفرم میکر و استیبل کوین دای DAI

خرید میکر

ارز دیجیتال میکر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میکر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میکر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میکر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میکر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میکر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میکر

فروش میکر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میکر، مقدار میکر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میکر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میکر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میکر

خرید و فروش میکر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میکر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میکر به تتر، نیاز نیست که ابتدا میکر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میکر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میکر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میکر

برای ذخیره میکر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میکر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میکر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میکر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میکر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میکر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میکر

قیمت میکر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میکر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میکر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میکر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میکر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میکر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میکر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری MKR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MKR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MKR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MKR بخرید.

رمز ارزهای مشابه میکر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه میکر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023