قیمت لحظه‌ای HEGIC | فروش و خرید ارز دیجیتال هجیک HEGIC

هجیک

HEGIC - Hegic
0.023143تتر
2.57%

قیمت هجیک

1,305.265تومان
(25,223)

حجم معاملات هجیک

683,053,044تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,328.896تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,264.995تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هجیک

ارز دیجیتال هجیک Hegic توکن کاربردی یک پلتفرم معاملات آپشن (اختیار معامله) است که با استفاده از قراردادهای هوشمند و استخرهای نقدینگی روی شبکه اتریوم ساخته شده است. این پروژه تلاش می‌کند بستری شفاف برای معامات آپشن دارایی‌هایی مثل اتریوم (ETH) و بیت کوین رپد شده (wBTC) باشد. کاربران می‌توانند با تکیه بر مدل منحصر به فرد استخر نقدینگی هجیک، قراردادهای آپشن را ایجاد کنند و در مقابل پاداش بگیرند. پلتفرم هجیک برای توزیع عادلانه پاداش‌ها در میان تمام کاربران مشارکت کننده از ارز دیجیتال Hegic استفاده می‌کند و قصد دارد در آینده از این ارز دیجیتال به عنوان ارز حاکمیتی پلتفرم Hegic نیز استفاده می‌کند. اگرچه کاربران هجیک می‌توانند پاداش خود را در قالب اتریوم و بیت کوین رپد شده دریافت کنند، اما تامین کنندگان نقدینگی و کاربران پلتفرم می‌توانند ارز دیجیتال HEGIC را نیز به دست بیاورند و در قبال استیک کردن آن پاداش بگیرند. همچنین هولدرهای ارز دیجیتال hegic هنگام خرید قراردادهای آپشن ۳۰ ٪ تخفیف می‌گیرند. ارز دیجیتال Hegic یک ارز ERC-20 ضد تورمی بوده و سقف عرضه خود را به ۳ میلیارد توکن محدود کرده است.

خرید هجیک

ارز دیجیتال هجیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هجیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هجیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هجیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هجیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هجیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هجیک

فروش هجیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هجیک، مقدار هجیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هجیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هجیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هجیک

خرید و فروش هجیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هجیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هجیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا هجیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هجیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هجیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هجیک

برای ذخیره هجیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هجیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هجیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هجیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هجیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هجیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هجیک

قیمت هجیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هجیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هجیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هجیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هجیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هجیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هجیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هجیک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هجیک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023