خرید ارز دیجیتال Freedom Coin | فروش ارز دیجیتال فریدوم کوین | قیمت لحظه‌ای FREEDOM

فریدم کوین

FREEDOM - Freedom Coin
0تتر
1.13%

قیمت فریدم کوین

0.024467تومان
(21,453)

حجم معاملات فریدم کوین

15,568,732,111تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.026232تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.022552تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فریدم کوین

ارز دیجیتال Freedom Coin با نماد FREEDOM توکن کاربردی یک پروژه خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) است که در سال ۲۰۱۸ روی بایننس اسمارت چین ساخته شده است. فریدوم کوین با سه هدف ایجاد شده است: پشتیبانی از پذیرش وسیع ارزهای دیجیتال در دنیا، ایجاد دسترسی به ارزهای دیجیتال برای مردمی که ثروت زیادی ندارند و در آخر، خلق ثروت از طریق ایجاد رمز ارزی که تورم ندارد. ارز دیجیتال freedom توکنی است که تحت کنترل بانک‌ها، شرکت‌ها و دولت‌ها نیست و به یک اندازه به همه مردم تعلق دارد. همچنین،‌ عرضه بالای ارز دیجیتال فریدوم کوین freedom تضمین می‌کند که بتواند برای پرداخت‌های روزانه استفاده شود و نه اینکه مثل بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) به نوعی سرمایه و ابزار ذخیره ارزش تبدیل شود. گفتنی است که در حال حاضر نیز می‌توان از ارز دیجیتال freedom برای خودپردازهای فروش و فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی استفاده کرد. رمز ارز FREEDOM روی شبکه‌های بایننس، اتریوم و ترون عرضه شده است و با والت‌های سازگار با استانداردهای ERC20 ،BEP20 و TRC10 قابل دسترس است. مجموع عرضه فریدوم ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است اما ۲۰ درصد از آن سوزانده شده است.

خرید فریدم کوین

ارز دیجیتال فریدم کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فریدم کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فریدم کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فریدم کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فریدم کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فریدم کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فریدم کوین

فروش فریدم کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فریدم کوین، مقدار فریدم کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فریدم کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فریدم کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فریدم کوین

خرید و فروش فریدم کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فریدم کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فریدم کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا فریدم کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فریدم کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فریدم کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فریدم کوین

برای ذخیره فریدم کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فریدم کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فریدم کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فریدم کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فریدم کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فریدم کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فریدم کوین

قیمت فریدم کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فریدم کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فریدم کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فریدم کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فریدم کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فریدم کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فریدم کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023