خرید و فروش ارز دیجیتال دی اپ توکن  DAPPT | قیمت DApp Token

دی اپ توکن

DAPPT - DApp Token
0.000021تتر
27.536%

قیمت دی اپ توکن

1.1886تومان
(26,859)

حجم معاملات دی اپ توکن

1,498,595,509تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.981تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.1886تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی اپ توکن

ارز دیجیتال DAPPT توکن کاربردی اکوسیستم Dapp.com است که به عنوان تجمیع‌کننده اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز (Dapp) عمل می‌کند. این پلتفرم بیش از دو هزار اپلیکیشن غیر متمرکز ساخته شده روی بلاک چین‌های اصلی مانند ترون (TRX)، اتریوم (ETH)، ایاس (EOS)، ‌استیم، توموچین، ایاست و بلاک استک را لیست کرده است. هدف Dapp.com ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر داده از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است تا کاربران را قادر سازد از همه این اپلیکیشن‌ها بدون مانع استفاده کنند. آنطور که در وایت پیپر Dapp.com عنوان شده، مشکلات مختلفی در رابطه با پذیرش اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز وجود دارد. یک گزارش در سال ۲۰۱۹ نشان داد که کمتر از ۲ درصد از کاربران اتریوم از این اپلیکیشن‌‌ها استفاده کرده‌اند. برای همین Dapp.com تلاش می کند تجربه کاربری ساده‌ای را ارائه دهد؛ برای مثال، با کمک دپ دات کام کاربران دیگر نیازی به نصب کیف پول برای استفاده از این اپلیکیشن‌‌ها ندارند. توکن بومی dappt رمز ارزی با استاندارد ERC-20 است. هولدرهای DAPPT می‌‌توانند از این توکن برای پرداخت هزینه‌ خدمات پلتفرم Dapp.com استفاده کنند. ارز دیجیتال dappt همچنین می‌تواند برای رای دادن در مورد پروژه‌های Dapp استفاده شود. این توکن تورم‌زا است و سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است. قیمت دپت DAPPT در زمان ورود به بازار ۰.۰۰۴ دلار بود.

 

خرید دی اپ توکن

ارز دیجیتال دی اپ توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی اپ توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی اپ توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی اپ توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی اپ توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی اپ توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی اپ توکن

فروش دی اپ توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی اپ توکن، مقدار دی اپ توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی اپ توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی اپ توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی اپ توکن

خرید و فروش دی اپ توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی اپ توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی اپ توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی اپ توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی اپ توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی اپ توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی اپ توکن

برای ذخیره دی اپ توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی اپ توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی اپ توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی اپ توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی اپ توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی اپ توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی اپ توکن

قیمت دی اپ توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی اپ توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی اپ توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی اپ توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی اپ توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی اپ توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی اپ توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023