خرید ارز ایاس EOS | فروش EOS | قیمت و آینده ارز ایاس

ایاس

EOS - EOS
0.5936تتر
0.051%

قیمت خرید ایاس

قیمت فروش ایاس

29,798تومان
29,501تومان
(14,902)

حجم معاملات ایاس

127,559,736,485تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,521تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29,442تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایاس

ارز دیجیتال ایاس با نماد EOS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. شبکه ایاس EOS سعی دارد بلاک‌چینی ارائه دهد که اولویت آن کارایی بالا، انعطاف، امنیت و تحربه کاربری آسان برای کاربران و توسعه دهندگان است. بلاک‌چین ایاس یک بلاک‌چین نسل سومی است که ماشین مجازی قدرتمند EOS از آن حمایت می‌کند و تراکنش‌هایی را با هزینه و کارمزد بسیار کم ارائه می‌دهد. . هدف اصلی EOS ایجاد بلاک‌چینی غیرمتمرکز با سرعت پردازشی بسیار بالا و رایگان (یا با کارمزد بسیار کم) است که در آن امکان ساخت قراردادهای هوشمند و در نتیجه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) وجود داشته باشد. به بیان ساده در واقع هدف بلند مدت ایاس ساخت پلتفرمی مانند یک سیستم عامل در دنیای رمز ارزها است که کارها را بسیار آسان می‌کند.

ارز دیجیتال ایاس EOS

 

ارز دیجیتال ایاس EOS مقیاس‌پذیرترین ارز دیجیتال بازار است که محیطی مناسب را برای توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان فراهم کرده‌است. ایاس از مکانیزم اثبات سهام نمایندگی شده استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند ارز ایاس خود را به نمایندگان یا نودها بدهند و از این طریق در امنیت و مکانیزم شبکه تاثیرگذار باشند. از این طریق همه هولدرهای ایاس در شبکه شرکت می‌کنند و شبکه غیرمتمرکز می‌شود، در نتیجه قدرت در دست هیچ‌کدام از سرمایه‌گذاران و هولدرها متمرکز نخواهد شد.

تکنولوژی و جامعه فعالان ایاس، آن را به بلاک‌چین و سیستمی جذاب تبدیل کرده‌است. این شبکه به برنامه‌نویسان کمک می‌کند تا اپلیکیشن‌هایی بسازند که در بلاک‌چین‌های دیگر امکان ساخت آنها وجود ندارد. ابزارها و منابع آموزشی زیادی در شبکه ایاس EOS وجود دارد که به کاربران کمک می‌کند با شبکه سازگار شوند و طرز کار آن را یاد بگیرند.

 

سازندگان ارز دیجیتال ایاس EOS

 

نرم‌افزار ایاس EOS توسط شرکت Block.one ایجاد شده‌ و شبکه ایاس نیز روی این نرم‌افزار لانچ شده‌است. در ماه ژوئن سال 2018 بلاک‌چین ایاس توسط گروهی از برنامه‌نویسان به صورت غیرمتمرکز ایجاد شد و توکن آن نیز در فرآیند عرضه اولیه کوین ICO وارد بازار شد.

بنیاد شبکه ایاس EOS یک بنیاد غیرانتفاعی است که برای پشتیبانی از رشد و توسعه شبکه ایاس به وجود آمده‌است. این بنیاد قصد دارد غیرمتمرکز سازی را به عنوان یک نیرو و تغییر تازه وارد دنیا کند و شبکه ایاس EOS نقش تعیین‌کننده‌ای در آن داشته باشد.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال ایاس EOS

 

توکن بومی شبکه ایاس EOS نام دارد و در حال حاضر یک میلیارد از آن در چرخه است. تورم سالانه شبکه ایاس 3 درصد است، یعنی به صورت سالانه 3 درصد به تعداد توکن‌های جدید اضافه می‌شود. از این 3 درصد، یک درصد به عنوان پاداش بلاک اختصاص داده می‌شود و 2 درصد نیز به خزانه بنیاد ایاس واریز می‌شود.

ارز دیجیتال ایاس در اوایل تابستان سال 2017 از طریق عرضه اولیه کوین و با قیمت اولیه یک دلار وارد بازار شد. در ابتدا با رشد شارپی مواجه شد و به قیمت 3.5 دلار رسید، اما بعد از آن ریزش داشت و در ماه اکتبر همان سال به کف قیمتی خود در 0.5 دلار رسید. در ابتدای سال 2018، ایاس EOS رشد زیادی را شاهد بود و توانست در ماه آوریل این سال به بالاترین قیمت خود در 21.64 دلار برسد. ایاس همچنین در سال 2019 شاهد رشد قیمتی بود و بالاترین قیمت آن در سال 2019 حدود 8 دلار بود.

در سال 2021 نیز همراه با دیگر ارزهای بازار رشد خوبی را تجربه کرد و به قیمت 11.5 دلاری رسید. در حال حاضر یعنی ابتدای سال 2023، ایاس در محدوده یک دلار در نوسان است. برای آگاهی از قیمت ایاس EOS و بیش از 300 ارز دیجیتال دیگر می‌توانید به بخش قیمت لحظه‌ای در صرافی بیت برگ مراجعه کنید.

خرید ایاس

ارز دیجیتال ایاس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایاس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایاس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایاس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایاس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایاس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایاس

فروش ایاس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایاس، مقدار ایاس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایاس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایاس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایاس

خرید و فروش ایاس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایاس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایاس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایاس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایاس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایاس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایاس

برای ذخیره ایاس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایاس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایاس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایاس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایاس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایاس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایاس

قیمت ایاس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایاس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایاس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایاس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایاس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایاس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایاس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

ایاس چیست؟

ایاس با نماد EOS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری ایاس EOS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز EOS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا EOS بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، EOS بخرید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023