0.00692 تتر -7.255٪
 • خرید:
  229 تومان
 • فروش:
  226 تومان
 • حجم بازار:
  4,919,107,081,700 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00692 تتر
 • بالاترین :
  0.006929 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.006929 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00692 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 استورم ایکس چیست؟ آموزش خرید و فروش استورم ایکس

درباره استورم ایکس استورم ایکس چیست؟

استورم ایکس با نماد STMX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. StormX یک بازار گرافیکی است که کاربران را قادر می سازد تا با تکمیل کارهای خرد یا خرید آنلاین از فروشگاه های شریک جهانی ، توکن های STMX ERC-20 را به دست آورند. کاربران می توانند برای نگه داشتن STMX در کیف پول خود ، پاداش های قانونی ، خرید و مزایای کار خرد دریافت کنند.برای خرید و فروش استورم ایکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت استورم ایکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش استورم ایکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش استورم ایکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش استورم ایکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه استورم ایکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش استورم ایکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش StormX در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید استورم ایکس

خرید استورم ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول استورم ایکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت استورم ایکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول استورم ایکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول استورم ایکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید استورم ایکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید StormX در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش استورم ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال استورم ایکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش استورم ایکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار استورم ایکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس استورم ایکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس استورم ایکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش StormX در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش استورم ایکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش استورم ایکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره استورم ایکس

بهترین کیف پول برای نگهداری STMX کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز STMX را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا STMX بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، STMX بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.