0.00464 تتر -0.471٪
 • خرید:
  148 تومان
 • فروش:
  146 تومان
 • حجم بازار:
  18,921,293,338 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00464 تتر
 • بالاترین :
  0.004698 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.004464 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00464 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 مووی بلاک چیست؟ آموزش خرید و فروش مووی بلاک

درباره مووی بلاک مووی بلاک چیست؟

مووی بلاک با نماد MBL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد بر بستر بلاکچین ONT قرار دارد. مووی بلاک یک بستر توزیع فیلم مبتنی بر بلاکچین است.برای خرید و فروش مووی بلاک کلیک کنید

تاریخچه قیمت مووی بلاک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش مووی بلاک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش مووی بلاک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش مووی بلاک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه مووی بلاک یا ریال

در فرایند خرید و فروش مووی بلاک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش MovieBloc در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید مووی بلاک

خرید مووی بلاک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول مووی بلاک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت مووی بلاک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول مووی بلاک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول مووی بلاک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید مووی بلاک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید MovieBloc در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش مووی بلاک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال مووی بلاک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش مووی بلاک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار مووی بلاک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس مووی بلاک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس مووی بلاک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش MovieBloc در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش مووی بلاک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش مووی بلاک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره مووی بلاک

مووی بلاک چیست؟

مووی بلاک با نماد MBL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد بر بستر بلاکچین ONT قرار دارد. مووی بلاک یک بستر توزیع فیلم مبتنی بر بلاکچین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری MBL کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MBL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MBL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MBL بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.