0.644 تتر -2.866٪
 • خرید:
  23,828 تومان
 • فروش:
  23,506 تومان
 • حجم بازار:
  2,241,956,355,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.644 تتر
 • بالاترین :
  0.644000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.644000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.644 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 کرو چیست؟ آموزش خرید و فروش کرو

درباره کرو کرو چیست؟

کرو با نماد CRV یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Curve یک صرافی غیرمتمرکز برای ارزهای پایدار است که از یک سازنده خودکار بازار (AMM) برای مدیریت نقدینگی استفاده می کند.برای خرید و فروش کرو کلیک کنید

تاریخچه قیمت کرو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش کرو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش کرو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کرو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه کرو یا ریال

در فرایند خرید و فروش کرو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Curve در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کرو

خرید کرو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کرو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت کرو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کرو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کرو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید کرو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Curve در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش کرو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال کرو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کرو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کرو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس کرو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس کرو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Curve در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش کرو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کرو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره کرو

بهترین کیف پول برای نگهداری CRV کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CRV را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا CRV بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CRV بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.