فروش ZEE | خرید ارز دیجیتال ZeroSwap | قیمت زیرو سواپ

زیرو سواپ

ZEE - ZeroSwap
0.01375تتر
2.55%

قیمت زیرو سواپ

781تومان
(27,431)

حجم معاملات زیرو سواپ

815,721,317تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
827.576تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
767.368تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زیرو سواپ

ارز دیجیتال زیرو سواپ با نماد ZEE توکن بومی یک پلتفرم معامله ارزهای دیجیتال است که کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌‌کند. علاوه بر این، ZeroSwap خدمات مالی غیر متمرکز را نیز ارائه می‌دهد. همچنین، زیر سواپ یک تجمیع‌‌کننده صرافی‌های غیر متمرکز است، به این معنی که بهترین صرافی‌ها برای مبادله رمزارزها را به صورت یکجا در دسترس کاربران قرار می‌دهد. زیروسواپ روی بلاک چین‌های بایننس اسمارت چین، پالیگان، آولانچ (AVAX) و فانتوم در دسترس است و به زودی روی اوپتیمیسم، سلو (Celo)، آئورا (Aurora) و اتریوم نیز راه‌اندازی خواهد شد. پلتفرم زیر سواپ شامل محصولات دیگری از جمله قابلیت استیک، پلتفرم عرضه اولیه به نام ZeeDO، یک پل بین زنجیره‌ای دو طرفه و یک محصول مختص کسب و کارها به نام DeFi Wizard است. کاربران هنگام استفاده از پلتفرم زیرو سواپ با ارز دیجیتال zee پاداش می‌گیرند. کابرانی که در صرافی‌های غیر متمرکز تجمیع شده توسط زیرسواپ تامین نقدینگی می‌کنند نیز با ارز دیجیتال زی ZEE پاداش می‌گیرند. از توکن ZEE برای برگزاری عرضه اولیه و جذب سرمایه برای پروژه‌‌ها نیز استفاده می‌شود و هولدرهای توکن زی می‌توانند در این عرضه‌ها شرکت کنند. زیروسواپ سقفی برای عرضه ارز دیجیتال zee تعیین نکرده است. رمز ارز zee در سال ۲۰۲۱ با قیمت حدود ۰.۰۷۸ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شود.

خرید زیرو سواپ

ارز دیجیتال زیرو سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زیرو سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زیرو سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زیرو سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زیرو سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زیرو سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زیرو سواپ

فروش زیرو سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زیرو سواپ، مقدار زیرو سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زیرو سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زیرو سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زیرو سواپ

خرید و فروش زیرو سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زیرو سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زیرو سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا زیرو سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زیرو سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زیرو سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زیرو سواپ

برای ذخیره زیرو سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زیرو سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زیرو سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زیرو سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زیرو سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زیرو سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زیرو سواپ

قیمت زیرو سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زیرو سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زیرو سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زیرو سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زیرو سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زیرو سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زیرو سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023