خرید و فروش ارز دیجیتال ییلدی Yieldly | قیمت لحظه‌ای YLDY

ییلدی

YLDY - Yieldly
0.000039تتر
4.396%

قیمت خرید ییلدی

قیمت فروش ییلدی

1.978884تومان
1.959174تومان
(11,970)

حجم معاملات ییلدی

11,393,443تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.978884تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.79967تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ییلدی

پلتفرم ییلدی سرویس‌های دیفای را وارد اکوسیستم الگوراند کرده است. ارز دیجیتال Yieldly قصد دارد تعریف تازه‌ای از ارزش و جابه جایی آن را برای مردم تعریف کند. توسعه دهندگان این پلتفرم معتقدند که ارزش دارایی‌های دیجیتالی باید به شکلی ساده و امن امکان جا به جایی داشته باشد و استانداردهای بلاک چین به گونه ای تغییر یابد که کاربران به راحتی بتوانند با آن تعامل داشته باشند. اکوسیستم دیفای ارز دیجیتال ییلدی بر پایه ۴ محور اساسی تشکیل شده است. اولین مزیت اصلی پلتفرم Yieldly قراردادهای هوشمند آن است که به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا توکن‌هایی با استاندارد الگوراند بسازند و بتوانند سیستم استیکینگ و پاداش‌دهی بر پایه آنها تعریف کنند. این مسال امکانات زیادی را در بلاک چین الگوراند توسعه خواهد داد. از طرف دیگر پلتفرم Yieldly سیستم استیکینگ و پاداش دهی خود را بدون هیچ ضرر و زیانی طراحی کرده است و این مساله نقدینگی را در اکوسیستم آن به صورت فزاینده ای افزایش خواهد داد. در مرحله سوم ارز دیجیتال Yieldly قصد دارد بلاک چین الگوراند را برای همه کاربران قابل استفاده کند تا بتوانند از مزایای دیفای آن استفاده کنند. در آخر پلتفرم Yieldly یک پل کراس چینی ایجاد می‌کند که به کاربران امکان جابه جایی توکن‌های Yieldly با استاندارد الگوراند را با توکن‌های Yieldly با استاندارد اتریوم می‌دهد.

خرید ییلدی

ارز دیجیتال ییلدی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ییلدی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ییلدی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ییلدی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ییلدی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ییلدی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ییلدی

فروش ییلدی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ییلدی، مقدار ییلدی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ییلدی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ییلدی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ییلدی

خرید و فروش ییلدی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ییلدی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ییلدی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ییلدی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ییلدی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ییلدی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ییلدی

برای ذخیره ییلدی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ییلدی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ییلدی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ییلدی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ییلدی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ییلدی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ییلدی

قیمت ییلدی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ییلدی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ییلدی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ییلدی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ییلدی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ییلدی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ییلدی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023