خرید ارز دیجیتال XIDO FINANCE | فروش ارز دیجیتال زیدو فایننس | قیمت لحظه‌ای XIDO

زیدو فایننس

XIDO - XIDO FINANCE
0.83381تتر
0%

قیمت زیدو فایننس

47,527تومان
(28,783)

حجم معاملات زیدو فایننس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47,527تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47,527تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زیدو فایننس

ارز دیجیتال زایدو XIDO توکن بومی یک یک پلتفرم کشت سود (ییلد فارمینگ) به نام XIDO Finance است. این پلتفرم در واقع یک بازارساز خودکار است که استخرهای تامین نقدینگی خودکفا و پایداری را ارائه می‌دهد. زیدو فایننس در میان پروتکل‌های کشت سود منحصر به فرد است زیرا سودی چند برابری به کاربران خود ارائه می‌دهد. در نهایت، هدف زایدو این است که به یک پلتفرم تجمیع ییلد فارمینگ تبدیل شود. برای دستیابی به این هدف، زیدو فایننس xido به جای پلتفرم‌های ناشناس و موقت، از پروتکل‌های متن‌بازی مثل یونی سواپ (UNI) و پنکیک سواپ (CAKE) استفاده می‌کند. پلتفرم ارز دیجیتال xido ادعا می‌کند که کاملا شفاف است، به جامعه کاربران تعلق دارد و همچنین نقش یک اوراکل متن باز را ایفا می‌کند. روال کار زایدو فایننس به این صورت است که کاربران برای آن تامین نقدینگی می‌کنند و در مقابل با ارز دیجیتال زیدو XIDO پاداش ‌می‌گیرند. رمز ارز XIDO به عنوان توکن حاکمیتی XIDO Finance نیز عمل می‌کند. زایدو xido روی دو شبکه اتریوم (ETH) و بایننس اسمارت چین (BSC) ساخته شده است و مجموع عرضه آن به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است. ارز دیجیتال xido در اواخر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۸.۰۹ دلار وارد بازار شد.

خرید زیدو فایننس

ارز دیجیتال زیدو فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زیدو فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زیدو فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زیدو فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زیدو فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زیدو فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زیدو فایننس

فروش زیدو فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زیدو فایننس، مقدار زیدو فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زیدو فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زیدو فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زیدو فایننس

خرید و فروش زیدو فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زیدو فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زیدو فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا زیدو فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زیدو فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زیدو فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زیدو فایننس

برای ذخیره زیدو فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زیدو فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زیدو فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زیدو فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زیدو فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زیدو فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زیدو فایننس

قیمت زیدو فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زیدو فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زیدو فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زیدو فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زیدو فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زیدو فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زیدو فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023