خرید ارز دیجیتال رپد اردیچینز | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Ordichains

رپد اردیچینز

WOICH - Wrapped Ordichains
0.003089تتر
8.883%

قیمت رپد اردیچینز

174.5285تومان
(19,593)

حجم معاملات رپد اردیچینز

263,801,258تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
451.6045تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
159.443تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رپد اردیچینز

اردی چینز اولین پروتکل غیرمتمرکز کراس چینی است که از توکن‌های با استاندارد BRC-20 پشتیبانی می‌کند و آنها را به شبکه ارز دیجیتال اتریوم منتقل می‌کند. Ordichains به این توکن‌ها امکان می‌دهد تا در اکوسیستم‌های مختلف مانند صرافی‌های غیرمتمرکز، پلتفرم‌های وام‌دهی وفارمینگ و قراردادهای آنچین و استیبل‌کوین‌های الگوریتمی مورد استفاده قرار گیرند  و اکوسیستم خود را گسترش دهند. Wrapped Ordichains توکن رپ شده این پلتفرم است که با نماد WOICH در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. توکن‌های رپ شده درواقع همان توکن اصلی هستند که روی بلاک چین‌های دیگر قرار دارند. سقف عرضه این توکن ۲۱ میلیون عدد است و برای پرداخت کارمزد تراکنش‌های کراس‌چینی و شرکت در حاکمیت پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. توکنومیک ارز دیجیتال رپد اردی چینز به شکل زیر است:

  • ۱۰ درصد به توسعه‌دهندگان اصلی پلتفرم اختصاص دارد.
  • ۴۰ درصد به کامیونیتی این ارز دیجیتال داده شده است.
  • ۵۰ درصد نیز به اکوسیستم اختصاص داده می‌شود

 

خرید رپد اردیچینز

ارز دیجیتال رپد اردیچینز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رپد اردیچینز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رپد اردیچینز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رپد اردیچینز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رپد اردیچینز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رپد اردیچینز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رپد اردیچینز

فروش رپد اردیچینز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رپد اردیچینز، مقدار رپد اردیچینز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رپد اردیچینز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رپد اردیچینز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رپد اردیچینز

خرید و فروش رپد اردیچینز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رپد اردیچینز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رپد اردیچینز به تتر، نیاز نیست که ابتدا رپد اردیچینز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رپد اردیچینز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رپد اردیچینز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رپد اردیچینز

برای ذخیره رپد اردیچینز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رپد اردیچینز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رپد اردیچینز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رپد اردیچینز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رپد اردیچینز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رپد اردیچینز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رپد اردیچینز

قیمت رپد اردیچینز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رپد اردیچینز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رپد اردیچینز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رپد اردیچینز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رپد اردیچینز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رپد اردیچینز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رپد اردیچینز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه رپد اردیچینز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه رپد اردیچینز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023