خرید، فروش و نگهداری ارز دیجیتال WOM | قیمت لحظه‌ای ووم بت اکسچنج Wombat Exchange

ووم بت اکسچنج

WOM - Wombat Exchange
0.02254تتر
10.01%

قیمت ووم بت اکسچنج

1,262.24تومان
(25,228)

حجم معاملات ووم بت اکسچنج

1,831,706,882تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,430.8تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,232تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ووم بت اکسچنج

وومبات اکسچنج یک پلتفرم مبادله استیبل کوین است که روی بلاک چین بایننس قرار دارد. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا استیبل کوین‌های خود را با اسلیپیج پایینی مبادله کنند و با استیک کردن آنها بازدهی مناسبی دریافت کنند. توکن بومی پلتفرم ارز دیجیتال Wombat Exchange با نماد WOM مبادله می‌شود. این توکن یک توکن حاکمیتی است که برای موارد زیر در اکوسیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • مشارکت و رای‌دهی در تصمیمات پلتفرم
  • پاداش دادن برای فراهم کردن نقدینگی استیبل کوین‌ها

این توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. Wombat Exchange روی بلاک چین بایننس اجرا می‌شود که با ماشین مجازی اتریوم سازگار است و از مکانیزم اجماع آن در اکوسیستم خود استفاده می‌کند.این مکانیزم اجماع ترکیبی از اثبات سهام و اثبات اعتبار است و ۲۱ ولیدیتور تراکنش‌ها را تایید می‌کنند.

 

خرید ووم بت اکسچنج

ارز دیجیتال ووم بت اکسچنج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ووم بت اکسچنج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ووم بت اکسچنج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ووم بت اکسچنج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ووم بت اکسچنج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ووم بت اکسچنج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ووم بت اکسچنج

فروش ووم بت اکسچنج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ووم بت اکسچنج، مقدار ووم بت اکسچنج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ووم بت اکسچنج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ووم بت اکسچنج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ووم بت اکسچنج

خرید و فروش ووم بت اکسچنج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ووم بت اکسچنج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ووم بت اکسچنج به تتر، نیاز نیست که ابتدا ووم بت اکسچنج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ووم بت اکسچنج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ووم بت اکسچنج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ووم بت اکسچنج

برای ذخیره ووم بت اکسچنج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ووم بت اکسچنج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ووم بت اکسچنج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ووم بت اکسچنج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ووم بت اکسچنج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ووم بت اکسچنج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ووم بت اکسچنج

قیمت ووم بت اکسچنج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ووم بت اکسچنج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ووم بت اکسچنج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ووم بت اکسچنج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ووم بت اکسچنج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ووم بت اکسچنج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ووم بت اکسچنج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ووم بت اکسچنج

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ووم بت اکسچنج دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023