خرید و فروش سریع ارز دیجیتال Volt Inu V2 | قیمت ولت اینو وی 2 VOLT

ولت اینو وی 2

VOLT - Volt Inu V2
0تتر
2.75%

قیمت ولت اینو وی 2

0.016826تومان
(27,851)

حجم معاملات ولت اینو وی 2

1,865,910,112تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.016907تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.016184تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ولت اینو وی 2

ارز دیجیتال 2 VOLT یا Volt Inu V2 یک توکن فوق العاده ضد تورمی است که روی بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است اما روی بایننس اسمارت چین نیز عمل می‌کند. توکن ولت با این هدف طراحی شده است که  از طریق استراتژی‌های سرمایه گذاری متنوع درآمد منفعلی را برای تمام هولدرهای خود به همراه داشته باشد. نحوه کار ولت به این صورت است که هر بار یک تراکنش با volt 2 انجام می‌شود ۴٪ از کارمزد آن به خزانه ارسال می‌شود. سپس خزانه این سرمایه را روی دارایی‌های دیجیتال مختلف  از جمله NFTهای معتبر، آلت کوین‌ها، استیک استیبل کوین‌ها و... سرمایه‌گذاری خواهد کرد. سودی که از این سرمایه گذاری‌ها به دست می‌آید مجددا به خزانه volt 2 واریز شده و برای بازخرید توکن‌های ولت و سپس سوزاندن آنها استفاده می شود. این توکن از طریق تکنیک‌های ضد تورمی و روش‌های درآمدزایی دیگر نیز در حال رشد است. برای مثال، کاربران در ازای افزودن Volt Inu V2 به والت خود واجد شرایط ۱٪ پاداش و برای تامین نقدینگی واجد شرایط ۲٪ پاداش هستند. ارز دیجیتال 2 VOLT به دو صورت ERC20 و ‌BEP20 در دسترس است و سقف عرضه خود را به ۶۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن محدود کرده است.

خرید ولت اینو وی 2

ارز دیجیتال ولت اینو وی 2 یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ولت اینو وی 2 به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ولت اینو وی 2 خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ولت اینو وی 2 در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ولت اینو وی 2 خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ولت اینو وی 2 خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ولت اینو وی 2

فروش ولت اینو وی 2 در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ولت اینو وی 2، مقدار ولت اینو وی 2 مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ولت اینو وی 2 در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ولت اینو وی 2 در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ولت اینو وی 2

خرید و فروش ولت اینو وی 2 در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ولت اینو وی 2 خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ولت اینو وی 2 به تتر، نیاز نیست که ابتدا ولت اینو وی 2 خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ولت اینو وی 2 خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ولت اینو وی 2 بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ولت اینو وی 2

برای ذخیره ولت اینو وی 2، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ولت اینو وی 2 شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ولت اینو وی 2 مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ولت اینو وی 2 است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ولت اینو وی 2 نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ولت اینو وی 2 خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ولت اینو وی 2

قیمت ولت اینو وی 2 در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ولت اینو وی 2 تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ولت اینو وی 2، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ولت اینو وی 2 قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ولت اینو وی 2 و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ولت اینو وی 2 را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ولت اینو وی 2 را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ولت اینو وی 2

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ولت اینو وی 2 دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023