خرید ولودروم فایننس VELODROME | فروش ارز دیجیتال Velodrome Finance

ولودروم فایننس

VELODROME - Velodrome Finance
0.09226تتر
14.55%

قیمت ولودروم فایننس

5,443.34تومان
(20,976)

حجم معاملات ولودروم فایننس

17,124,269,467تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,679.39تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,236.84تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ولودروم فایننس

ارز دیجیتال VELODROME یا VELO توکن بومی یک صرافی غیر امانی به نام Velodrome Finance است که برای تامین نقدینگی روی شبکه اوپتیمیسم (OPT) ایجاد شده است. نحوه کار ولودروم فایننس به این صورت است که تامین‌کنندگان نقدینگی توکن‌های خود را در استخرهای تامین نقدینگی واریز می‌کنند و در مقابل توکن LP دریافت می‌کنند. سپس با استیک این توکن‌های LP، ارز دیجیتال velodrome را پاداش می‌گیرند. ولودروم فایننس از بازارساز خودکار برای تسهیل معاملات خود استفاده می‌‌کند و تلاش می‌کند معاملات را با کمترین کارمزد و همچنین لغزش قیمت پایین اجرا کند. لغزش قیمت تفاوت بین قیمت بازار و قیمتی است که معامله در آن انجام می‌شود. هولدرهای ارز دیجیتال ولودروم velodrome حاکمیت پلتفرم را بر عهده دارند. آنها می‌توانند با رای خود مشخص کنند که کارمزدهای معاملاتی چه استخری به آنها اختصاص داده شود. همچنین، تامین کنندگان نقدینگی که توکن‌های LP خود را استیک نکرده‌اند سهمی از این کارمزدهای معاملاتی را به دست می‌آورند. حداکثر عرضه ارز دیجیتال ولودروم فایننس velo به ۴۰۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال ولودرم velodrome در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۰۴۲ دلار بود.

خرید ولودروم فایننس

ارز دیجیتال ولودروم فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ولودروم فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ولودروم فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ولودروم فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ولودروم فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ولودروم فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ولودروم فایننس

فروش ولودروم فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ولودروم فایننس، مقدار ولودروم فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ولودروم فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ولودروم فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ولودروم فایننس

خرید و فروش ولودروم فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ولودروم فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ولودروم فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ولودروم فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ولودروم فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ولودروم فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ولودروم فایننس

برای ذخیره ولودروم فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ولودروم فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ولودروم فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ولودروم فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ولودروم فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ولودروم فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ولودروم فایننس

قیمت ولودروم فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ولودروم فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ولودروم فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ولودروم فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ولودروم فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ولودروم فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ولودروم فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023