فروش ارز دیجیتال سیناپس به همراه قیمت لحظه‌ای | خرید Synapse

سیناپس

SYN - Synapse
0.8383تتر
5.49%

قیمت سیناپس

48,202تومان
(25,795)

حجم معاملات سیناپس

3,998,730,484تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
48,524تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
44,648تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیناپس

سیتاپس یک پروتکل غیرمتمرکز برای انتقال داده‌ها میان بلاک چین‌هاست. کاربرانی پلتفرم ارز دیجیتال Synapse می‌توانند دارایی‌های خود را در میان زنجیره‌های مختلف بلاک چینی لایه یک و لایه دو انتقال دهند. یکی از مهم‌ترین مشکلات بلاک چین‌ها و اکوسیستم غیرمتمرکز نداشتن تعامل‌پذیری میان آنها و ایزوله بودن آنهاست. ارز دیجیتال Synapse قصد دارد این مشکل را حل کند تا کاربران بتوانند دارایی‌های دیجیتالی خود را میان شبکه‌های مختلفی به راحتی و با کارایی بالایی جا به جا کنند. اکوسیستم ارز دیجیتال و پلتفرم سیناپس از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است: اولین آنها تکنولوژی بریج سیتاپس است. همچنین بازارساز خودکار کراس چین، توکن بومی این پلتفرم که SYN نام دارد و زنجیره سیناپس چین به همراه سیستم امنیتی آن از دیگر اجزای آن به شمار می‌آیند. با کمک سیستم پیام‌رسانی ارز دیجیتال سیناپس هر داده اختیاری می‌تواند به زنجیره‌های مختلف فرستاده شود. اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز نیز تنها روی یک بلاک چین اجرا نمی‌شوند، بلکه به صورت همزمان می‌توانند به کاربران دیگر روی بلاک چین‌های دیگر هم خدمات بدهند. سیستم بریج ارز دیجیتال سیناپس به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های خود را بین بیش از ۱۵ شبکه سازگار با ماشین مجازی اتریوم و ۱۵ شبکه ناسازگار با این ماشین مجازی به صورت امن منتقل کنند.

خرید سیناپس

ارز دیجیتال سیناپس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیناپس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیناپس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیناپس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیناپس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیناپس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیناپس

فروش سیناپس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیناپس، مقدار سیناپس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیناپس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیناپس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیناپس

خرید و فروش سیناپس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیناپس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیناپس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیناپس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیناپس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیناپس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیناپس

برای ذخیره سیناپس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیناپس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیناپس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیناپس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیناپس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیناپس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیناپس

قیمت سیناپس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیناپس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیناپس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیناپس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیناپس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیناپس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیناپس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023