خرید سیمبیوسیس فایننس SIS | فروش ارز دیجیتال Symbiosis Finance به همراه قیمت لحظه‌ای

سیمبیوسیس

SIS - Symbiosis
0.2044تتر
1.33%

قیمت سیمبیوسیس

11,609تومان
(27,996)

حجم معاملات سیمبیوسیس

1,215,878,709تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,678تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,064تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیمبیوسیس

Symbiosis Finance یک پروتکل چند زنجیره‌ای برای جمع‌آوری نقدینگی است. این پلتفرم نقدینگی را از تمام صرافی‌های غیرمتمرکز سازگار با اتریوم و غیر سازگار با اتریوم جمع‌آوری می‌کند و در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد. سیمبوسیس فایننس قصد دارد دو مشکل مهم را حل کند: یکی پخش بودن نقدینگی در پلتفرم‌ها و بلاک چین‌های مختلف و دیگری تجربه کاربری ضعیفی که کاربران ارز دیجیتال در مقابله با سرویس‌های دیفای و وب ۳ دارند. پلتفرم Symbiosis Finance استفاده از این سرویس‌ها را ساده سازی کرده‌است و باعث صرفه جویی در وقت کاربران برای پیدا کردن بریج‌های میان زنجیره‌ای برای دریافت توکن‌های مورد نیازشان می‌شود. تنها با یک کلیک،‌ کاربران و معامله‌گران می‌توانند توکن‌های مورد نظرشان را با یکدیگر سواپ کنند، بدون اهمیت دادن به اینکه توکن مورد نظر در کدام شبکه است و چه محدودیت‌هایی ممکن است وجود داشته باشد. توکن بومی شبکه Symbiosis Finance، توکن SIS نام دارد و به عنوان ارز دیجیتال حاکمیتی این شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران با استیک کردن توکن SIS می‌توانند در امنیت شبکه مشارکت کنند و درآمد کسب کنند. این ارز دیجیتال در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است و قیمت اولیه آن ۲.۳ دلار بود.

خرید سیمبیوسیس

ارز دیجیتال سیمبیوسیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیمبیوسیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیمبیوسیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیمبیوسیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیمبیوسیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیمبیوسیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیمبیوسیس

فروش سیمبیوسیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیمبیوسیس، مقدار سیمبیوسیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیمبیوسیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیمبیوسیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیمبیوسیس

خرید و فروش سیمبیوسیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیمبیوسیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیمبیوسیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیمبیوسیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیمبیوسیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیمبیوسیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیمبیوسیس

برای ذخیره سیمبیوسیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیمبیوسیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیمبیوسیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیمبیوسیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیمبیوسیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیمبیوسیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیمبیوسیس

قیمت سیمبیوسیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیمبیوسیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیمبیوسیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیمبیوسیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیمبیوسیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیمبیوسیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیمبیوسیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023