فروش و قیمت لحظه‌ای استارک متا | خرید ارز دیجیتال StarkMeta

استارک متا

SMETA - StarkMeta
0.00027تتر
33.498%

قیمت استارک متا

16.092تومان
(25,979)

حجم معاملات استارک متا

24,176,690تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24.436تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.3636تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استارک متا

استارک متا یک استودیوی بازی است که در حال توسعه پلتفرم متاورسی است. اکوسیستم ارز دیجیتال StarkMeta از امکانات زیادی تشکیل شده است که عبارتند از نودهای بزرگ، پشتیبانی و پلتفرم‌های متاورسی و ان اف تی مختلف و متنوعی که توسعه و پشتیبانی می‌شوند. توکن بومی پلتفرم ارز دیجیتال StarkMeta با نماد SMETA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است و در نتیجه از امنیت و اکوسیستم ارز دیجیتال اتریوم بهره می‌برد. اتریوم یکی از بزرگترین شبکه‌های ارز دیجیتال است که بلاک‌چین‌های مختلفی با آن سازگار است و پروژه‌های زیادی روی آن توسعه پیدا کرده‌اند. کاربران می‌توانند این توکن را استیک کنند و با استیک آن سود کسب کنند. توکن ارز دیجیتال StarkMeta در سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید استارک متا

ارز دیجیتال استارک متا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استارک متا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استارک متا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استارک متا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استارک متا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استارک متا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استارک متا

فروش استارک متا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استارک متا، مقدار استارک متا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استارک متا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استارک متا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استارک متا

خرید و فروش استارک متا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استارک متا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استارک متا به تتر، نیاز نیست که ابتدا استارک متا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استارک متا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استارک متا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استارک متا

برای ذخیره استارک متا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استارک متا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استارک متا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استارک متا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استارک متا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استارک متا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استارک متا

قیمت استارک متا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استارک متا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استارک متا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استارک متا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استارک متا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استارک متا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استارک متا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023