خرید ارز دیجیتال Standard Tokenization protocol | فروش و قیمت ارز STPT

اس تی پی نتورک

STPT - Standard Tokenization Protocol
0.06895تتر
2.26%

قیمت اس تی پی نتورک

4,081.84تومان
(24,474)

حجم معاملات اس تی پی نتورک

1,567,009,116تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,157.024تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,931.472تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اس تی پی نتورک

ارز دیجیتال STP با نماد STPT رمز ارز یک پروتکل منبع‌باز به همین نام است که جهت صدور دارایی‌های توکنیزه شده برای پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرایند صدور توکن یا عرضه اولیه توکن فرایندی پیچیده و هزینه‌بر است که به تحقیقات مالی و قانونی زیادی نیز نیاز دارد و ممکن است سال‌ها طول بکشد. هدف پروژه، ساده‌سازی این فرایند است. توکن‌های مبتنی بر استاندارد STP بسته به نیاز پروژه از الزامات مختلفی مثل پروتکل ضد پولشویی، احراز هویت مشتری یا هر الزام دیگری پیروی می‌کنند و رعایت صحیح این الزامات توسط یک پروتکل روی زنجیره‌ای اعتبارسنجی می‌شود.

ارز دیجیتال اس تی پی نتورک STP

 

ارز دیجیتال STPT یک ارز مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که به کاربران شبکه STP اجازه می‌دهد در رویدادهایی مثل ایردراپ‌ها، عرضه خرد توکن و استیک مجازی مشارکت کنند. در عرضه خرد توکن، هولدرهای ارز دیجیتال STPT می‌توانند برای به دست آوردن توکن‌های بهترین پروژه‌های صادر شده روی اکوسیستم STP با هم رقابت کنند و تخفیف خوبی بگیرند. شرکت در این رویدادها مستلزم استیک رمز ارز STP است و هرچه کاربران مقدار بیشتری ارز دیجیتال STPT استیک کنند، شانس بیشتری برای برنده شدن این توکن‌ها دارند. علاوه بر این،‌ رمز ارز STPT می‌تواند به عنوان روش پرداخت سایر هزینه‌های خدمات اکوسیستم STP استفاده شود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال اس تی پی نتورک STPT

 

ارز دیجیتال STPT رمز ارزی با سقف عرضه ثابت است که مجموعاْ ۱،۹۴۲،۴۲۰،۲۸۳ واحد از آن وجود دارد. رمز ارز STP در ژوئن ۲۰۱۹ با قیمت ۰.۰۴۰ دلار وارد بازار شد و ظرف چند روز با بیش از ۱۰۰٪ افزایش ارزش به قیمت ۰.۰۸۵ دلار رسید. افت قیمت ارز دیجیتال STP از این قیمت شروع شد و آن را به زیر قیمت اولیه برد. تنها در اوایل سال ۲۰۲۱ بود که رمز ارز STPT توانست به بالای این قیمت صعود کند. بالاترین قیمت ثبت شده برای این ارز دیجیتال ۰.۱۹۱ دلار بود که در اکتبر سال ۲۰۲۱ ثبت شد. ارز STPT همزمان با آغاز بازار خرسی اخیر روندی نزولی را شروع کرد که باعث شد در سال ۲۰۲۲ برای مدتی به زیر قیمت اولیه آن سقوط کند اما در سال ۲۰۲۳ توانست خود را دوباره بالا بکشد و به قیمت ۰.۰۴۵ دلار برسد.

خرید اس تی پی نتورک

ارز دیجیتال اس تی پی نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اس تی پی نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اس تی پی نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اس تی پی نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اس تی پی نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اس تی پی نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اس تی پی نتورک

فروش اس تی پی نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اس تی پی نتورک، مقدار اس تی پی نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اس تی پی نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اس تی پی نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اس تی پی نتورک

خرید و فروش اس تی پی نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اس تی پی نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اس تی پی نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اس تی پی نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اس تی پی نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اس تی پی نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اس تی پی نتورک

برای ذخیره اس تی پی نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اس تی پی نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اس تی پی نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اس تی پی نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اس تی پی نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اس تی پی نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اس تی پی نتورک

قیمت اس تی پی نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اس تی پی نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اس تی پی نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اس تی پی نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اس تی پی نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اس تی پی نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اس تی پی نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

اس تی پی نتورک چیست؟

اس تی پی نتورک با نماد STPT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری STPT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز STPT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا STPT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، STPT بخرید.

رمز ارزهای مشابه اس تی پی نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اس تی پی نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023