خرید استیبل‌ یو‌اس‌دی USDS | فروش ارز دیجیتال StableUSD به همراه قیمت لحظه‌ای

استیبل‌ یو‌اس‌دی

USDS - StableUSD
0تتر
0%

قیمت استیبل‌ یو‌اس‌دی

0تومان
(23,624)

حجم معاملات استیبل‌ یو‌اس‌دی

677,217تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استیبل‌ یو‌اس‌دی

استیبل‌ یو‌اس‌دی با نماد USDS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید استیبل‌ یو‌اس‌دی

ارز دیجیتال استیبل‌ یو‌اس‌دی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استیبل‌ یو‌اس‌دی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استیبل‌ یو‌اس‌دی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استیبل‌ یو‌اس‌دی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استیبل‌ یو‌اس‌دی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استیبل‌ یو‌اس‌دی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استیبل‌ یو‌اس‌دی

فروش استیبل‌ یو‌اس‌دی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استیبل‌ یو‌اس‌دی، مقدار استیبل‌ یو‌اس‌دی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استیبل‌ یو‌اس‌دی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استیبل‌ یو‌اس‌دی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استیبل‌ یو‌اس‌دی

خرید و فروش استیبل‌ یو‌اس‌دی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استیبل‌ یو‌اس‌دی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استیبل‌ یو‌اس‌دی به تتر، نیاز نیست که ابتدا استیبل‌ یو‌اس‌دی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استیبل‌ یو‌اس‌دی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استیبل‌ یو‌اس‌دی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استیبل‌ یو‌اس‌دی

برای ذخیره استیبل‌ یو‌اس‌دی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استیبل‌ یو‌اس‌دی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استیبل‌ یو‌اس‌دی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استیبل‌ یو‌اس‌دی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استیبل‌ یو‌اس‌دی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استیبل‌ یو‌اس‌دی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استیبل‌ یو‌اس‌دی

قیمت استیبل‌ یو‌اس‌دی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استیبل‌ یو‌اس‌دی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استیبل‌ یو‌اس‌دی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استیبل‌ یو‌اس‌دی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استیبل‌ یو‌اس‌دی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استیبل‌ یو‌اس‌دی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استیبل‌ یو‌اس‌دی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استیبل‌ یو‌اس‌دی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استیبل‌ یو‌اس‌دی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023