قیمت لحظه‌ای اسپل توکن SPELL | خرید و فروش ارز دیجیتال Spell Token

اسپل توکن

SPELL - Spell Token
0.001461تتر
5.6%

قیمت اسپل توکن

86.51488تومان
(21,709)

حجم معاملات اسپل توکن

26,660,777,352تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92.46448تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
85.49664تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپل توکن

ارز دیجیتال اسپل توکن با نماد SPELL توکن حاکمیتی پلتفرم وام‌دهی Abracadabra.money است. ابراکدبرا یک پروژه امورمالی غیر متمرکز (دیفای) است که در آن کاربران می‌توانند در مقابل دریافت/پرداخت بهره، ارزهای دیجیتال را وام بدهند/بگیرند. در پلتفرم ابراکدبرا، از یک توکن به عنوان وثیقه وام استفاده می‌شود و کاربران در مقابل استیبل کوین پلتفرم را که MIM یا مجیک اینترنت مانی نامیده می‌شود، قرض می‌گیرند. آنها سپس می‌توانند این استیبل کوین را با استیبل کوین‌های دیگر معاوضه کنند. ارزهای دیجیتالی که به عنوان وثیقه‌ در پلتفرم سپرده‌گذاری می‌شوند، سودآور هستند، ‌به این معنا که بعد از وثیقه‌گذاری آنها در پلتفرم، ارزش آنها به مرور زمان افزایش پیدا می‌کند. ارزهای مورد استفاده به عنوان وثیقه شامل کرو فایننس (CRV)، کانوکس (CVX) و یرن فایننس (YFI) است. ارز دیجیتال spell علاوه بر این که ابزاری برای مشارکت کاربران در مدیریت پلتفرم است، به عنوان مشوق اقتصادی و پاداش‌دهی به کاربران نیز استفاده خواهد شد. ارز دیجیتال Spell Token یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است که سیاست ضد تورمی دارد؛ حداکثر عرضه تعیین شده برای اسپل SPELL تقریبا ۲۱۰ میلیارد کوین است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال spell در زمان ورود به بازار رمزارزها حدود ۰.۰۰۰۶۱ دلار بود.

خرید اسپل توکن

ارز دیجیتال اسپل توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپل توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپل توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپل توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپل توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپل توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپل توکن

فروش اسپل توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپل توکن، مقدار اسپل توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپل توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپل توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپل توکن

خرید و فروش اسپل توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپل توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپل توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپل توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپل توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپل توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپل توکن

برای ذخیره اسپل توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپل توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپل توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپل توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپل توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپل توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپل توکن

قیمت اسپل توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپل توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپل توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپل توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپل توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپل توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپل توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023