فروش و قیمت لحظه‌ای کانوکس فایننس CVX | خرید ارز دیجیتال Convex Finnace

کانوکس فایننس

CVX - Convex Finnace
2.407تتر
3.17%

قیمت کانوکس فایننس

139,365تومان
(25,308)

حجم معاملات کانوکس فایننس

2,367,111,753تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
142,086تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
133,749تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانوکس فایننس

ارز دیجیتال CVX توکن حاکمیتی و کاربردی یک پروتکل دیفای است که روی صرافی کرو فایننس ساخته شده است. به عبارت ساده،‌ کانوکس فایننس برای خدمات دهی به هولدرهای ارز دیجیتال کرو (CRV) ساخته شده‌ است. کاربران هدف پروتکل Convex Finance تنها دو دسته هستند:

  • هولدرهای ارز دیجیتال CRV: اگر توکن CRV را هولد کنید، کانوکس فایننس به شما اجازه می‌دهد آنها را استیک کنید و cvxCRV را پاداش بگیرید.
  •  تامین‌کنندگان نقدینگی در کرو فایننس: اگر توکن‌های تامین نقدنیگی کرو فایننس را هولد کنید، کانوکس به شما اجازه می‌دهد آنها را استیک کنید و پاداش مضاعفی بگیرید.

ارز دیجیتال cvx کاربران را به استیک در کانوکس فایننس تشویق می‌کند. وقتی ارز دیجیتال CVX را هولد می‌کنید در واقع مالک درصدی از کانوکس فایننس هستید. با تامین نقدینگی در کانوکس فایننس، کاربران ارز دیجیتال cvx را به عنوان پاداش اضافی دریافت می‌کنند. همچنین،‌ هرچه کانوکس فایننس سود بیشتری به دست بیاورد، پاداش دریافتی هولدرهای ارز دیجیتال CVX بیشتر می‌شود. این توکن که روی شبکه اتریوم قرار دارد ضد تورمی است، و سقف عرضه خود را به ۱۰۰ میلیون توکن محدود کرده است.

 

خرید کانوکس فایننس

ارز دیجیتال کانوکس فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانوکس فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانوکس فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانوکس فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانوکس فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانوکس فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانوکس فایننس

فروش کانوکس فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانوکس فایننس، مقدار کانوکس فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانوکس فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانوکس فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانوکس فایننس

خرید و فروش کانوکس فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانوکس فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانوکس فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانوکس فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانوکس فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانوکس فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانوکس فایننس

برای ذخیره کانوکس فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانوکس فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانوکس فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانوکس فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانوکس فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانوکس فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانوکس فایننس

قیمت کانوکس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانوکس فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانوکس فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانوکس فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانوکس فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانوکس فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانوکس فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کانوکس فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کانوکس فایننس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023