خرید اسپیس آی دی ID | فروش ارز دیجیتال SPACE ID به همراه قیمت لحظه‌ای

اسپیس آی دی

ID - SPACE ID
0.4136تتر
7.9%

قیمت اسپیس آی دی

24,691تومان
(21,213)

حجم معاملات اسپیس آی دی

19,066,601,336تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,876تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24,512تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپیس آی دی

اسپیس آی دی یک سرویس مدیریت و ثبت دامنه روی بلاک چین‌های مختلف است. پلتفرم SPACE ID به کاربران امکان می‌دهد تا دامنه‌های وب ۳ خود را در یک پلتفرم مشخص مدیریت کنند و دامنه‌های تازه را ثبت کنند. این سرویس شباهت زیادی به اتریوم نیم سرویس دارد، اما اتریوم نیم سرویس محدودتر است و همه بلاک چین‌ها را شامل نمی‌شود. توکن بومی پلتفرم SPACE ID توکن ID نام دارد که نقش کلیدی در اکوسیستم ارز دیجیتال اسپیس آی دی بازی می‌کند. کاربران می‌توانند با استفاده از این توکن در تصمیم‌گیری‌های پروژه شرکت کنند و سمت و سوی آن را در آینده تعیین کنند. توکن  ID نقش مهمی را در رشد و شکوفایی پلتفرم SPACE ID بازی می‌کند و کاربران را به مشارکت بیشتر در شبکه تشویق می‌کند. علاوه بر این، پلتفرم SPACE ID به کاربران خود کمک می‌کند تا راحت‌تر آی دی‌های خود را در دنیای وب ۳ مدیریت کنند. کاربران می‌توانند توکن ID را استیک کنند و برای خرید و فروش دامنه‌های خود به صورت ان اف تی یا در کارمزدهای خود تخفیف بگیرند. همچنین پرداخت‌ها در این اکوسیستم با ارز دیجیتال SPACE ID انجام می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۲ میلیون عددی است و در ماه مارس سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید اسپیس آی دی

ارز دیجیتال اسپیس آی دی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپیس آی دی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپیس آی دی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپیس آی دی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپیس آی دی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپیس آی دی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپیس آی دی

فروش اسپیس آی دی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپیس آی دی، مقدار اسپیس آی دی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپیس آی دی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپیس آی دی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپیس آی دی

خرید و فروش اسپیس آی دی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپیس آی دی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپیس آی دی به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپیس آی دی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپیس آی دی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپیس آی دی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپیس آی دی

برای ذخیره اسپیس آی دی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپیس آی دی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپیس آی دی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپیس آی دی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپیس آی دی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپیس آی دی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپیس آی دی

قیمت اسپیس آی دی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپیس آی دی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپیس آی دی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپیس آی دی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپیس آی دی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپیس آی دی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپیس آی دی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023