خرید اتریوم نیم سرویس (ENS) | قیمت و فروش Ethereum Name Service

اتریوم نِیم سرویس

ENS - Ethereum Name Service
9.093تتر
3.707%

قیمت اتریوم نِیم سرویس

454,650تومان
(19,194)

حجم معاملات اتریوم نِیم سرویس

349,853,288,773تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
465,650تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
429,300تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اتریوم نِیم سرویس

Ethereum Name Service (ENS) یک سیستم نامگذاری توزیع شده، باز و قابل توسعه است که روی بلاک‌چین اتریوم ایجاد شده‌است. ENS آدرس های اتریوم قابل خواندن توسط انسان مانند bitbarg.eth را به کدهای الفبایی قابل خواندن توسط ماشین (سیستم‌های رایانه‌ای) تبدیل می کند.

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس ENS

 

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس Ethereum Name service با هدف دسترسی راحت‌تر کاربران به اینترنت اتریومی ایجاد شد. ساختار اتریوم نیم سرویس، مانند سیستم DNS است که برای آدرس دهی در وب به کار می‌رود و دامنه‌های اینترنتی را مشخص می‌کند. ارز دیجیتال ENS در ماه نوامبر سال 2021 به صورت بسیار موفقیت‌آمیزی ایردراپ شد و کسانی که از قبل آدرس‌ها و دامنه‌های اتریومی خود را ثبت کرده‌بودند، توکن‌های ENS خود را دریافت کردند.

 

سازندگان ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس ENS

 

اتریوم نیم سرویس در ابتدا قسمتی از بنیاد اتریوم بود، اما در سال 2018 به سازمانی مستقل تبدیل شد. مهندس اصلی آن نیک جانسن Nick Johnson است که قبلا در گوگل و بنیاد اتریوم کار می‌کرد. تیم اصلی توسعه‌دهنده ENS متشکل از 9 نفر است که هرکدام در پروژه‌های مختلف کریپتویی مهمی کار می‌کنند. با وجودی که ENS هیچ سرمایه‌گذاری ندارد، اما بنیاد اتریوم، بایننس، چین لینک و اتریوم کلاسیک از آن حمایت می‌کنند.

 

تاریخچه قیمت اتریوم نیم سرویس ENS

 

توکن بومی شبکه اتریوم نیم سرویس، ENS نام دارد که یک توکن حاکمیتی است. دارندگان توکن ENS می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های شبکه شرکت کنند و در DAO آن رای دهند. عرضه توکن ENS محدود و به اندازه 100 میلیون عدد است که تاکنون حدود 20 میلیون از آن وارد چرخه شده است.

اتریوم نیم سرویس ENS در پایان سال 2021 با قیمت 43.4 دلاری وارد بازار شد. در ابتدا با رشدی شارپ و ناگهانی رو به رو شد که قیمت آن را به 73.9 دلار رساند. یک ماه بعد در نوامبر سال 2021 اتریوم نیم سرویس سقف قیمتی خود را در 76.9 دلار تجربه کرد. با این حال در طول سال 2022 و تا اوایل تابستان روندی نزولی به خود گرفت و به کف قیمتی خود در 7.99 دلار رسید. اکنون در اوایل سال 2023 اتریوم نیم سرویس ENS در محدوده 14 دلاری در حال نوسان است.

خرید اتریوم نِیم سرویس

ارز دیجیتال اتریوم نِیم سرویس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اتریوم نِیم سرویس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اتریوم نِیم سرویس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اتریوم نِیم سرویس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اتریوم نِیم سرویس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اتریوم نِیم سرویس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اتریوم نِیم سرویس

فروش اتریوم نِیم سرویس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اتریوم نِیم سرویس، مقدار اتریوم نِیم سرویس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اتریوم نِیم سرویس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اتریوم نِیم سرویس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اتریوم نِیم سرویس

خرید و فروش اتریوم نِیم سرویس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اتریوم نِیم سرویس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اتریوم نِیم سرویس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اتریوم نِیم سرویس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اتریوم نِیم سرویس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اتریوم نِیم سرویس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اتریوم نِیم سرویس

برای ذخیره اتریوم نِیم سرویس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اتریوم نِیم سرویس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اتریوم نِیم سرویس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اتریوم نِیم سرویس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اتریوم نِیم سرویس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اتریوم نِیم سرویس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اتریوم نِیم سرویس

قیمت اتریوم نِیم سرویس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اتریوم نِیم سرویس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اتریوم نِیم سرویس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اتریوم نِیم سرویس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اتریوم نِیم سرویس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اتریوم نِیم سرویس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اتریوم نِیم سرویس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا اتریوم نیم سرویس (ENS) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرآیند خرید در بیت برگ، اتریوم نیم سرویس بخرید.

زمان دریافت اتریوم نیم سرویس (ENS) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال اتریوم نیم سرویس در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، اتریوم نیم سرویس بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز اتریوم نیم سرویس در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت اتریوم نیم سرویس (ENS) در بیت برگ چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت اتریوم نیم سرویس همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت اتریوم نیم سرویس است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

هدف پروژه اتریوم نیم سرویس (ENS) چیست؟

هدف اتریوم نیم سرویس (ENS) این است که دسترسی و ارتباط مبتنی بر شبکه اتریوم را برای انسان آسان‌تر کند مشابه اینکه چگونه سرویس نام دامنه اینترنت، اینترنت را قابل دسترس‌تر می‌کند. مانند پروتکل DNS، پروژه ENS نیز از سیستمی از نام‌های سلسله مراتبی جداشده با نقطه به نام دامنه استفاده می‌کند که صاحبان دامنه به طور کامل زیر دامنه‌های خود را کنترل می‌کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری اتریوم نیم سرویس (ENS) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023