قیمت لحظه‌ای و خرید سولانیوم SLIM | فروش ارز دیجیتال SOLANIUM

سولانیوم

SLIM - SOLANIUM
0.2421تتر
2.77%

قیمت سولانیوم

13,678تومان
(24,756)

حجم معاملات سولانیوم

7,471,818,295تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,763تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,188تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سولانیوم

ارز دیجیتال سولانیوم با نماد SLIM توکن بومی یک پلتفرم مخصوص جذب سرمایه و معامله در بلاک چین سولانا (SOL) است. این پلتفرم شامل رابط کاربری صرافی غیر متمرکز، قابلیت استیک، مدیریت کیف پول، حاکمیت و بستری برای عرضه پروژه‌های ارز دیجیتال جدید است. کاربران می‌توانند توکن‌های slim را استیک کنند تا در مقابل xSLIM را پاداش بگیرند. توکن xSLIM ارز حاکمیتی پلتفرم است که قابل انتقال به دیگران نیست و برای دسترسی زودهنگام یا دسترسی انحصاری به استخرها، شانس بهتر در قرعه‌کشی برای برنده شدن سهمی از توکن‌‌های پروژه‌ها و کاربردهای متعدد دیگر استفاده می‌شود. سولانیوم شامل یک لانچ پد است که برای عرضه پروژه‌های جدید و ٖجذب سرمایه برای آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه،‌ در سولانیوم برنامه‌ای وجود دارد که از طریق آن کاربران می‌توانند کیف پول‌های خود را مدیریت کنند. ارز دیجیتال Slim با استاندارد توکن بلاک چین سولانا (SPL) ساخته شده است و یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه آن به ۱۰۰ میلیون توکن محدود است. قیمت ارز دیجیتال slim در زمان ورود به بازار رمزارزها ۰.۵ دلار بود.

خرید سولانیوم

ارز دیجیتال سولانیوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سولانیوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سولانیوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سولانیوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سولانیوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سولانیوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سولانیوم

فروش سولانیوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سولانیوم، مقدار سولانیوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سولانیوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سولانیوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سولانیوم

خرید و فروش سولانیوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سولانیوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سولانیوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا سولانیوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سولانیوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سولانیوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سولانیوم

برای ذخیره سولانیوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سولانیوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سولانیوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سولانیوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سولانیوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سولانیوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سولانیوم

قیمت سولانیوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سولانیوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سولانیوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سولانیوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سولانیوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سولانیوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سولانیوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023