خرید سیل SEELE | فروش ارز دیجیتال Seele به همراه قیمت لحظه‌ای

سیل ان

SEELE - Seele-N
0.000083تتر
10.753%

قیمت سیل ان

4.1334تومان
(15,701)

حجم معاملات سیل ان

3,117,549,217تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.7808تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.1872تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیل ان

ارز دیجیتال SeeleN دارای یک بلاک چین عمومی است که کاملا با ماشین مجازی اتریوم سازگاری دارد و سرعت و مقیاس‌پذیری بالایی دارد.بلاک چین ارز دیجیتال SeeleN از مکانیزم اجماع تندرمیت و اثبات سهام نمایندگی شده استفاده می‌کند و این کار مزیت‌های فراوانی برای آن دارد. استفاده از تندرمیت باعث می‌شود که بلاک چین آن کارا شود و سرعت و بهره‌وری بالایی داشته باشد. در سال‌های گذشته مفاهیمی مانند دارایی‌های بلاک چینی، متاورس و توکنیزه کردن دارایی‌ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند، اما این تکنولوژی‌های جدید هنوز وارد صنایع مختلف نشده‌اند و پذیرش آنها کمی سخت و پیچیده به نظر می‌رسد. این مشکلات باعث شده تا فاصله‌ای میان پروژه‌های صنعتی مختلف و تکنولوژی بلاک چین اتفاق بیفتد. ارز دیجیتال SeeleN بر این عقیده است که ارتباط متقابل میان داده‌های مختلف می‌تواند این مشکل و این فاصله را از بین ببرد. بلاک چین عمومی سیل قصد دارد یک زنجیره ارزش را به وجود بیاورد که در آن اپلیکیشن‌های مختلفی ساخته شوند و با هم ارتباط برقرار کنند. SeeleN می‌خواهد فضایی را به وجود بیاورد که داده‌ها به اشتراک گذاشته شوند و یک دیتابیس همگانی برای انتقال دارایی و ارزش به وجود بیاید. توکن بومی بلاک چین SeeleN، توکن SEELE نام دارد که در ماه ژوئن سال ۲۰۱ با قیمت ۰.۳ دلاری وارد بازار شده است

خرید سیل ان

ارز دیجیتال سیل ان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیل ان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیل ان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیل ان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیل ان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیل ان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیل ان

فروش سیل ان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیل ان، مقدار سیل ان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیل ان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیل ان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیل ان

خرید و فروش سیل ان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیل ان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیل ان به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیل ان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیل ان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیل ان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیل ان

برای ذخیره سیل ان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیل ان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیل ان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیل ان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیل ان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیل ان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیل ان

قیمت سیل ان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیل ان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیل ان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیل ان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیل ان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیل ان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیل ان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سیل ان

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سیل ان دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023