قیمت لحظه‌ای Rocket Pool | خرید و فروش راکت پول RPL

راکت پول

RPL - Rocket Pool
31.37تتر
11.558%

قیمت راکت پول

1,565,363تومان
(15,482)

حجم معاملات راکت پول

22,181,969,542تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,641,710تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,403,188تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره راکت پول

ارز دیجیتال RPL توکن بومی یک استخر استیک اتریوم (ETH) به نام راکت پول است. هدف Rocket Pool این است که سرمایه و سخت‌افزارهای مورد نیاز برای استیک در شبکه اتریوم (نسخه اثبات سهام) را کاهش دهد و از این طریق امنیت و عدم تمرکز بلاک چین اتریوم را بیشتر کند. در حال حاضر، برای مشارکت در شبکه اتریوم کاربران باید ۳۲ اتریوم را استیک کنند، مقداری دانش تکنیکی داشته باشند و یک پردازشگر ۴ هسته‌ای با حداقل سرعت ۲.۸ گیگاهرتز در اختیار داشته باشند. برای کاهش این موانع، استخر استیک راکت پول rpl به کاربران اجازه می‌دهد به شکل غیر متمرکز و بدون نیاز به واسطه ارز دیجیتال خود را نزد اپراتورهای نودها استیک کنند. این در حالی است که بیشتر سرویس‌های استیک اتریوم متمرکز هستند، به این معنی که کاربران باید حضانت دارایی‌های خود را در دوره استیک واگذا کنند. مزیت دیگر استیک پول این است که به کاربرانی با تنها ۰.۰۱ اتریوم اجازه می‌دهد دارایی خود را برای استیک هر اپراتور نودی که بخواهند واگذار کنند. آنها در مقابل استیک اتریوم، rETH را دریافت می‌کنند که نقدینگی دارد و کاربران می‌توانند آن را معامله یا در جای دیگری استیک کنند. ارز دیجیتال RPL توکنی حاکمیتی راکت پول است و برای مشارکت در مدیریت شبکه استفاده می‌شود. قیمت rpl در زمان ورود به بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ حدود ۱.۰۱ دلار بود. در حال حاضر، سقفی برای عرضه ارز دیجیتال rpl تعیین نشده است.

خرید راکت پول

ارز دیجیتال راکت پول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید راکت پول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید راکت پول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید راکت پول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید راکت پول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه راکت پول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش راکت پول

فروش راکت پول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش راکت پول، مقدار راکت پول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش راکت پول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش راکت پول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل راکت پول

خرید و فروش راکت پول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید راکت پول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل راکت پول به تتر، نیاز نیست که ابتدا راکت پول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، راکت پول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل راکت پول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول راکت پول

برای ذخیره راکت پول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از راکت پول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری راکت پول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی راکت پول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری راکت پول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه راکت پول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت راکت پول

قیمت راکت پول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی راکت پول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت راکت پول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه راکت پول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت راکت پول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت راکت پول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی راکت پول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه راکت پول

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه راکت پول دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023