خرید ارز دیجیتال پالی مش | فروش ارز دیجیتال Polymesh | قیمت لحظه‌ای POLYX

پالی مش

POLYX - Polymesh
0.2507تتر
0.32%

قیمت پالی مش

14,565تومان
(27,499)

حجم معاملات پالی مش

5,908,887,931تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,844تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,432تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پالی مش

پالی مش یک بلاک چین مقیاس‌پذیر برای نهادها و سازمان‌های بزرگ است و برای دارایی‌های قانونی اختصاصی شده است. این پلتفرم به سرمایه‌گذاران بزرگ و نهادی کمک می‌کند تا از ابزارهای غیرمتمرکز استفاده کنند و مشکلات زیرساختی و حاکمیتی این پلتفرم‌ها را حل می‌کند، پالی مش به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را در این پلتفرم توسعه دهند. چیزی که این پلتفرم را از دیگران متمایز می‌کند تمرکز آن بر روی دارایی‌های قانونی و توکن‌های با استاندارد ERC-1400 است. این استاندارد توسط بلاک چین پالی مث برای دارای‌های قانونی معرفی شده است. بلاک چین Polymesh به گونه‌ای طراحی شده است که انتقال توکن‌های اوراق بهادار را میسر می‌کند و نیاز به تایید توسط یک نهاد واسط را از بین مي‌برد. توکن بومی این پلتفرم با نماد POLYX در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود که یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 است و سقف عرضه یک میلیارد عددی دارد.

خرید پالی مش

ارز دیجیتال پالی مش یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پالی مش به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پالی مش خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پالی مش در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پالی مش خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پالی مش خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پالی مش

فروش پالی مش در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پالی مش، مقدار پالی مش مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پالی مش در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پالی مش در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پالی مش

خرید و فروش پالی مش در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پالی مش خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پالی مش به تتر، نیاز نیست که ابتدا پالی مش خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پالی مش خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پالی مش بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پالی مش

برای ذخیره پالی مش، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پالی مش شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پالی مش مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پالی مش است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پالی مش نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پالی مش خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پالی مش

قیمت پالی مش در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پالی مش تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پالی مش، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پالی مش قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پالی مش و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پالی مش را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پالی مش را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023