قیمت لحظه‌ای پیناکیون | فروش آنی Pinakion | خرید ارز دیجیتال PNK

پینیکیون

PNK - Pinakion
0.022093تتر
9.54%

قیمت پینیکیون

1,230.58تومان
(19,597)

حجم معاملات پینیکیون

912,064,049تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,285.556تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,116.228تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پینیکیون

ارز دیجیتال پیناکیون با نماد PNK توکن بومی پروژه‌ای به نام kleros است که به عنوان یک پلتفرم حل اختلاف غیر متمرکز عمل می‌کند. این پروتکل آنلاین از فناوری بلاک چین و استراتژی جمع‌سپاری برای حل اختلافات به صورت عادلانه استفاده می‌کند. کلروس خدمات حل اختلاف خود را به اپلیکیشن‌های غیر متمرکز و کاربران آنها ارائه می کند. فرایند حکمیت به این صورت است که وقتی اختلافی بین کاربران رخ می‌دهد، دو طرف دعوا می‌توانند به کلروس درخواست داوری بدهند. داروان حل اختلاف از میان هولدرهای ارز دیجیتال pnk انتخاب می‌شوند و کارمزد حکمیت به شکل ارز دیجیتال اتریوم (ETH) پرداخت می‌شود. این کارمزد در میان تمام داوران تقسیم می‌شود اما داورانی که به طرف بازنده دعوا رای داده‌اند مقداری از توکن‌های pnk خود را به نفع داورانی که رای اکثریت داده‌اند، از دست می‌دهند. طرف بازنده می‌تواند با پرداخت کارمزد درخواست تجدید نظر بدهد. پلتفرم کلروس عمدتا برای اپلیکیشن‌های غیر متمرکز ساخته شده است اما از آنجایی که یک سیستم داوری ارزان و منصفانه است می‌تواند از خارج از بلاک چین نیز تقاضا داشته باشد. ارز دیجیتال Pinkaion یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است که محدودیت عرضه ندارد. قیمت pnk در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۰۰۷۳ دلار بود.

خرید پینیکیون

ارز دیجیتال پینیکیون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پینیکیون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پینیکیون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پینیکیون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پینیکیون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پینیکیون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پینیکیون

فروش پینیکیون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پینیکیون، مقدار پینیکیون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پینیکیون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پینیکیون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پینیکیون

خرید و فروش پینیکیون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پینیکیون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پینیکیون به تتر، نیاز نیست که ابتدا پینیکیون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پینیکیون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پینیکیون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پینیکیون

برای ذخیره پینیکیون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پینیکیون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پینیکیون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پینیکیون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پینیکیون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پینیکیون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پینیکیون

قیمت پینیکیون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پینیکیون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پینیکیون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پینیکیون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پینیکیون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پینیکیون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پینیکیون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023