خرید ارز دیجیتال پپه ایکس ال | فروش میم کوین PepeXL | قیمت لحظه‌ای PEPEXL

پپه ایکس ال

PEPEXL - PepeXL
0تتر
0.992%

قیمت پپه ایکس ال

0.000543تومان
(18,358)

حجم معاملات پپه ایکس ال

7,121,765تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000549تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000437تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پپه ایکس ال

میم کوین پپه ایکس ال با شعار رشد دوباره میم کوین‌ها به بازار آمده است. این میم کوین تازه که از خانواده میم کوین معروف پپه است خود را قوی‌تر، سریع‌تر و بهتر از تمام میم‌کوین‌های دیگر می‌داند. براساس سایت میم کوین PepeXL میم کوین‌های بزرگ دیگر مانند شیبا و دوج کوین هنوز تمام پتانسیل‌های میم کوین‌ها را آزاد نکرده‌اند و حالا این میم کوین تازه می‌خواهد جای آنها را بگیرد. ارز دیجیتال PepeXL هیچ محدودیتی برای معامله‌گران خود ایجاد نکرده است و تکسی برای معاملات خود از کاربران درخواست نمی‌کند. تقریبا ۹۶ درصد از کل عرضه این میم کوین به استخرهای نقدینگی اختصاص دارد و ۴ درصد مابقی در یک کیف پول ذخیره می‌شود تا برای لیست شدن در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید پپه ایکس ال

ارز دیجیتال پپه ایکس ال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پپه ایکس ال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پپه ایکس ال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پپه ایکس ال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پپه ایکس ال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پپه ایکس ال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پپه ایکس ال

فروش پپه ایکس ال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پپه ایکس ال، مقدار پپه ایکس ال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پپه ایکس ال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پپه ایکس ال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پپه ایکس ال

خرید و فروش پپه ایکس ال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پپه ایکس ال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پپه ایکس ال به تتر، نیاز نیست که ابتدا پپه ایکس ال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پپه ایکس ال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پپه ایکس ال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پپه ایکس ال

برای ذخیره پپه ایکس ال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پپه ایکس ال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پپه ایکس ال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پپه ایکس ال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پپه ایکس ال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پپه ایکس ال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پپه ایکس ال

قیمت پپه ایکس ال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پپه ایکس ال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پپه ایکس ال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پپه ایکس ال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پپه ایکس ال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پپه ایکس ال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پپه ایکس ال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پپه ایکس ال

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پپه ایکس ال دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023