خرید  PEPE | فروش ارز دیجیتال پپه | قیمت لحظه‌ای PEPE

پپه

PEPE - pepe
0.000002تتر
8.479%

قیمت پپه

0.083465تومان
(12,822)

حجم معاملات پپه

1,646,593,132,026تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.08725تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.074302تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پپه

ارز دیجیتال پپه یک میم کوین محبوب است که بر اساس میم اینترنتی Pepe the Frog ساخته شده است. میم کوین Pepe روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده و یک میم کوین با سیاست ضد تورمی است. میم کوین ییه قصد دارد به کمک هوادارن خود ارزش بالاتری کسب کند و مانند میم کوین‌های معروف دیگر یعنی شیبا اینو و دوج کوین، به رده‌های بالای لیست ارزهای دیجیتال برسد. این میم کوین سیاست‌های مهمی را در پیش گرفته که می‌تواند باعث محبوبیت بیشتر آن شود. یکی از این سیاست‌ها، سیاست معاف از مالیات بودن خرید و فروش ارز دیجیتال پپه است، همچنین توکن سوزی آن باعث کمبود و افزایش ارزش آن خواهد شد. سازندگان ارز دیجیتال PEPE مانند بسیاری از دیگر پروژه‌های دیجیتالی ناشناخته‌اند، اما توانسته‌اند به کمک شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر، کامیونیتی بزرگی را دور خود جمع کنند. یکی از مزایای مهم میم کوین پپه، برنامه تشویقی آن به استیک کنندگان و هولدرهای بلندمدتی است. به این شکل کاربران ارز دیجیتال PEPE را به مدت زیادتری نگه می‌دارند و از فروش سریع آن توسط آنها جلوگیری می‌شود. توکن‌سوزی میم کوین PEPE  هم باعث باارزش‌تر شدن آن می‌شود و سقف عرضه آن را در حدود ۴۲۰ هزار میلیارد توکن PEPE نگه می‌دارد.

خرید پپه

ارز دیجیتال پپه یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پپه به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پپه خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پپه در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پپه خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پپه خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پپه

فروش پپه در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پپه، مقدار پپه مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پپه در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پپه در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پپه

خرید و فروش پپه در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پپه خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پپه به تتر، نیاز نیست که ابتدا پپه خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پپه خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پپه بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پپه

برای ذخیره پپه، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پپه شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پپه مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پپه است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پپه نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پپه خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پپه

قیمت پپه در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پپه تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پپه، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پپه قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پپه و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پپه را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پپه را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پپه

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پپه دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023