میم کوین پپرونی | خرید و فروش ارز دیجیتال Peperonni | قیمت لحظه‌ای PPRNI

پپرونی

PPRNI - Peperonni
0تتر
0%

قیمت پپرونی

0تومان
(14,135)

حجم معاملات پپرونی

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پپرونی

میم کوین پپرونی یکی دیگر از میم کوین‌های خانواده پپه است. این میم کوین از ترکیب پپه و پپرونی به وجود آمده است و خود را به دنیای ارزهای دیجیتال و پیتزا متعلق می‌داند. ارز دیجیتال Peperonni هدف خود را انتشار اطلاعات در مورد پیتزا و کریپتو می‌داند و می‌خواهد ارزهای دیجیتال و میم کوین‌ها را به دنیا معرفی کند. میم کوین پپرونی یک بازی طراحی کرده است تا کاربران بتوانند با بازی کردن ارز دیجیتال به دست بیاورند. کاربران و گیمرها با طی کردن مراحل مختلف توکن پپرونی به دست می‌آورند و تجربه‌های تازه‌ای کسب می‌کنند. ۹۴ درصد از کل عرضه توکن‌ها برای ۳۶ ماه قفل شده است و به صورت ماهانه حدود ۳ درصد وارد بازار می‌شود. از توکن‌های باقی مانده نیز ۳ درصد در حراج عمومی به فروش می‌رسد،۰.۶ درصد به تیم توسعه‌دهنده اختصاص دارد، ۰.۲ درصد به مشاوران، ۲ درصد به عنوان پاداش بازی برای درآمد و ۰.۲ درصد برای ایردراپ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید پپرونی

ارز دیجیتال پپرونی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پپرونی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پپرونی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پپرونی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پپرونی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پپرونی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پپرونی

فروش پپرونی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پپرونی، مقدار پپرونی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پپرونی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پپرونی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پپرونی

خرید و فروش پپرونی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پپرونی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پپرونی به تتر، نیاز نیست که ابتدا پپرونی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پپرونی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پپرونی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پپرونی

برای ذخیره پپرونی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پپرونی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پپرونی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پپرونی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پپرونی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پپرونی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پپرونی

قیمت پپرونی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پپرونی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پپرونی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پپرونی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پپرونی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پپرونی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پپرونی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پپرونی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پپرونی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023