خرید ارز دیجیتال پاراریوم | فروش ارز دیجیتال Pararium | قیمت لحظه‌ای PAZ

پاراریوم

PAZ - Pararium
0.013896تتر
378.84%

قیمت پاراریوم

894.9024تومان
(9,253)

حجم معاملات پاراریوم

288,276,323تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,444.427تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
169.5652تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاراریوم

پاراریوم یک متاورس غیرمتمرکز برای تولید محتوای تصویری است و از زنجیره‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند. در این متاورس کاربران می‌توانند به صورت ساده‌ای به تولید، انتشار و حتی معامله محتوای خود بپردازند و تمام این محتوا روی بلاک چین قرار دارد. توکن بومی پلتفرم Pararium با نماد PAZ در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کاربردهای زیادی در اکوسیستم پاراریوم دارد. این توکن روی بلاک چین سولانا قرار دارد و از مزایای سرعت و بالا و هزینه پایین این بلاک چین استفاده می‌کند.

خرید پاراریوم

ارز دیجیتال پاراریوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاراریوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاراریوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاراریوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاراریوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاراریوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاراریوم

فروش پاراریوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاراریوم، مقدار پاراریوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاراریوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاراریوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاراریوم

خرید و فروش پاراریوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاراریوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاراریوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاراریوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاراریوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاراریوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاراریوم

برای ذخیره پاراریوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاراریوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاراریوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاراریوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاراریوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاراریوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاراریوم

قیمت پاراریوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاراریوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاراریوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاراریوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاراریوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاراریوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاراریوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پاراریوم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پاراریوم دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023