خرید اوپیوم گاورننس OPIUM | فروش و قیمت لحظه‌ای Opium Governance

اوپیوم گاورننس

OPIUM - Opium Governance
0.14338تتر
1.32%

قیمت اوپیوم گاورننس

8,330.378تومان
(19,995)

حجم معاملات اوپیوم گاورننس

1,952,315,034تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,317تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,070.671تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوپیوم گاورننس

ارز دیجیتال اوپیوم گاورننس با نماد OPIUM توکن بومی پلتفرمی برای ساخت مشتقات ارز دیجیتال و معامله آنها است. این پلتفرم که روی شبکه اتریوم (ETH) ساخته شده است، به هر کسی که یک کیف پول دارد اجازه می‌دهد محصول مالی مشتقه، مثل قراردادهای فیوچرز را بسازد و خرید و فروش کند. هدف پلتفرم ارز دیجیتال opium افزایش دسترسی همگانی به مشتقات مالی و در عین حال استفاده از مزایایی است که تمرکززدایی برای معامله‌گران فراهم می‌کند. معاملات روی پلتفرم اپیوم یک کارمزد اختیاری دارند که در صورت انتخاب شدن، ۹۰ درصد آن به سفارش‌گذار و ۱۰ درصد به اپیوم می‌رسد. برنامه‌های آینده صرافی ارز دیجیتال opium شامل راه‌اندازی نسخه دوم صرافی و همچنین قابلیت شبکه لایه ۲ است که احتمال زیان دیدن کاربران را در صورت افزایش بیش از حد کارمزدهای اتریوم کاهش می‌دهد. توکن داخلی opium نقش‌های مختلفی را ایفا می‌کند اما این نقش‌ها بیشتر حول محور حاکمیت اپیوم است. کاربران فعال می‌توانند در مورد تصمیمات مهم مربوط به پلتفرم رای بدهند. حداکثر عرضه opium به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش اوپیوم گاورننس نیز در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۵.۷۱ دلار بود.

خرید اوپیوم گاورننس

ارز دیجیتال اوپیوم گاورننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوپیوم گاورننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوپیوم گاورننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوپیوم گاورننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوپیوم گاورننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوپیوم گاورننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوپیوم گاورننس

فروش اوپیوم گاورننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوپیوم گاورننس، مقدار اوپیوم گاورننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوپیوم گاورننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوپیوم گاورننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوپیوم گاورننس

خرید و فروش اوپیوم گاورننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوپیوم گاورننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوپیوم گاورننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوپیوم گاورننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوپیوم گاورننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوپیوم گاورننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوپیوم گاورننس

برای ذخیره اوپیوم گاورننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوپیوم گاورننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوپیوم گاورننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوپیوم گاورننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوپیوم گاورننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوپیوم گاورننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوپیوم گاورننس

قیمت اوپیوم گاورننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوپیوم گاورننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوپیوم گاورننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوپیوم گاورننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوپیوم گاورننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوپیوم گاورننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوپیوم گاورننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023